Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,743.01
-199.65
Ethereum
$3,836.35
+88.4
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$601.81
-0.42
Litecoin
$83.94
-0.8
Monero
$142.56
+1.27
Cardano
$0.46
-0

Dogecoin Kurucusundan Elon Musk Açıklaması Geldi!

0

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, Business Insider’a verdiği son röportajda Tesla CEO’su Elon Musk hakkında konuşmanın buna değmeyeceğini söyledi. Palmer, ünlü milyarderi kendi kişisel hayran kitlesini güçlendirmek için kripto para topluluklarını sömürmekle suçladı.

Dogecoin Kurucusu Jackson Palmer ile Elon Musk’ın Arası Uzun Süredir Bozuk

Musk ile Palmer, Mayıs ayı sonlarında Palmer’ın ünlü CEO’nun teknik bilgi düzeyini sorgulamasının ardından sert bir Twitter tartışması yaşamıştı. Bunun üstüne Musk, Palmer’ın aslında Dogecoin için tek bir kod bile yazmadığını iddia ederek Palmer’a karşı atağa geçmişti.

Palmer, tutkunu olduğu kişiyi agresif bir şekilde savunmaya başlayan Musk’ın hayranlarının da çok sayıda saldırısına uğradı. Dogecoin’in kurucu ortağı, tartışmalı iş adamıyla kamuoyu önünde yaşadığı tartışmayı “aydınlatıcı bir olay” olarak nitelendirdi.

Eski bir Adobe yazılım mühendisi olan Palmer, Musk’ın “kendini adamış” ve “son derece tutkulu” olan kendi aykırı ordusunu kurmaya çalıştığını iddia ediyor. Dogecoin ve diğer memecoinler, Elon Musk’ın sürekli olarak bunlardan bahsettiği 2021 yılında son derece popüler hale gelmişlerdi.

DOGE’un hızlı yükselişi sonrasında bu coinin kurucuları da dikkat çekmeye başladı. Bununla birlikte Jackson Palmer ise 2015 yılında DOGE projesinden ayrılmış ve kripto para topluluğuna geri dönmemek üzere veda etmişti.

Dünyanın en büyük meme tokeninin diğer kurucusu Billy Markus ise Palmer’a göre tam ters bir strateji yürütüyor ve Elon Musk ile oldukça yakın olmasıyla tanınıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.