Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,935.63
+388.21
Ethereum
$3,556.88
-38.05
Dogecoin
$0.13
-0
Ripple
$0.52
+0.03
Binance Coin
$607.74
-1.03
Litecoin
$77.78
-1.11
Monero
$177.30
-0.11
Cardano
$0.41
-0

Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Alması Sonrası Dogecoin yükselişe geçti!

0

Dünyanın en zengin iş insanı olan Tesla CEO’su Elon Musk, bugün itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden Twitter’ı satın aldığını duyurdu. Musk’ın bu hamleleri sonrasında ise popüler meme coin DOGE tekrardan yükselişe geçti.

44 milyar dolarlık devasa bir satın alım gerçekleştiren Musk, bu hamleyi ise düşünce özgürlüğünü desteklediğini için gerçekleştirdiği söylüyor.

Elon Musk’ın kripto para sektörüne yakın olması ise birçok yatırımcının heyecanlanmasını sağlamış durumda. Son saatlerde Twitter üzerinde ortaya atılan bazı iddialar ise Dogecoin‘i tekrardan hareketlendirdi.

Tesla CEO’sunun her ne kadar ilerleyen süreçte DOGE’yi Twitter’a entegre etmesi beklense de, son ortaya atılan iddialara göre Musk, BTC ve DOGE‘yi en kısa sürede Twitter’ın merkezine yerleştirecek.

Şimdilik her ne kadar bu düşünceler birer teori ve iddiadan ibaret olsa da, Musk’ın DOGE sevgisi bu hamlelerin gerçekleşme ihtimalini artırıyor.

Son Saatlerde Dogecoin’de Yeni Bir Yükseliş Trendi Mi Başladı?

Elon Musk’ın satın alım haberlerinin çıkmasının ardından dip noktadan yüzde 37’lik bir yükseliş yaşayan DOGE, son saatlerde tekrardan yukarı yönlü hamleler sergiliyor.

Birkaç saat içerisinde tekrardan yüzde 10’a yakın değer kazanan Dogecoin, kripto para sektörünün düşüş yaşadığı bugünde yatırımcıların kazanç getirmeye devam etmekte.

İlerleyen günlerde Elon Musk’ın Dogecoin hakkında olumlu kararlar almaya devam etmesi, DOGE’nin daha sert yükselişler yaşamasını sağlayabilir.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.