Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Binance Twitter’da Yatırımcı Oldu!

0

Kripto borsası şirketi BinanceElon Musk’ın Twitter‘ı satın almasında onaylanmış bir sermaye yatırımcısı oldu.

Elon Musk’ın CEO Olarak Dizginleri Ele Almayı Planladığı Bildirilirken, Binance Twitter Devralımında Yatırımcı Olarak Onaylandı

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklamada, “Elon’ın Twitter için yeni bir vizyon gerçekleştirmesine yardımcı olabileceğimiz için heyecanlıyız.

Kripto ve Blockchain teknolojisinin kullanımını ve benimsenmesini genişletmek için sosyal medya ve Web3’ü bir araya getirmede rol oynamayı hedefliyoruz” dedi.

44 milyar dolarlık anlaşmanın dün tamamlanmasının ardından Musk’ın, CEO Parag Agarwal da dahil olmak üzere Twitter’ın üst düzey yöneticilerini görevden aldığı bildirildi.

Bloomberg bugün Musk’ın Twitter’da icra kurulu başkanı rolünü üstlenmeyi ve sosyal medya platformundaki ömür boyu hesap askıya alma işlemlerini tersine çevirmeyi planladığını bildirdi.

Binance’in yatırım haberi, Musk ve Twitter arasında aylar süren bir inişli çıkışlı sürecin ardından geldi.

Mayıs ayında Binance, Musk’ın sosyal medya hizmetini satın almasının yanı sıra Twitter’a yatırım yapmak için 500 milyon dolar taahhüt etmişti.

Bir Binance sözcüsü yaptığı açıklamada, “İlk taahhüdümüz aynı kalıyor ve gelecekte ortaklığı büyütme fırsatlarını keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

CZ, devralma haberlerinin ilk kez ortaya çıkmasının ardından attığı bir tweette 500 milyon dolarlık taahhüdü “amaca küçük bir katkı” olarak nitelendirmişti.

Bugün attığı tweette ise 2 gün önce 500 milyon doları havale ettiklerini belirtti. CZ önceliğin platformdaki spam ve dolandırıcılığı azaltmak olması gerektiğini de ekledi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.