Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,743.01
-199.65
Ethereum
$3,836.35
+88.4
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$601.81
-0.42
Litecoin
$83.94
-0.8
Monero
$142.56
+1.27
Cardano
$0.46
-0

CZ’den, Binance Blockchain Week İstanbul’da Önemli Açıklamalar!

4

Binance CEO’su CZ, İstanbul’da Düzenlenen Blockchain Haftasına Video Konferans ile Katıldı ve Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!

Binance CEO’su “CZ”, İstanbul’da gerçekleştirilen Binance Blockchain Haftasına video konferans aracılığıyla seslendi. Fiziki olarak katılamadığı için özür dileyen CZ, Türkiye pazarının kripto dünyası için büyük önem taşıdığını ve aktif olduğunu vurguladı. Mevzuata uyum konularına odaklandığını belirten CZ, önümüzdeki dönemde DeFi Cüzdan geliştirmelerine daha fazla zaman ayıracağını ifade etti.

CZ, mevcut Binance Web3 Cüzdanının sadece başlangıç olduğunu, kullanıcıların güvenli ve kolay kullanımlı cüzdanlara ihtiyaç duyduğunu ve bu yönde daha fazla çalışma yapılacağını dile getirdi. Son bir buçuk yılda sektörde yaşanan olumsuzluklara değinen Binance CEO’su, 2023’ün güven ve uyumluluk adına toparlanma yılı olacağını öngördü.

Bitcoin ETF’leri konusundaki heyecanını dile getiren CZ, yatırımcılara piyasa dalgalanmalarına karşı soğukkanlı olmalarını ve 2024’te gerçekleşecek Bitcoin yarılanmasının fiyat üzerinde önemli bir etkisi olacağını öne sürdü. Ancak hızlı bir fiyat artışı beklenmemesi gerektiğini de ekledi. FUD (Korku, Belirsizlik ve Şüphe) oluşturan haberlere karşı uyarıda bulunan CZ, yatırımcıları bu tür içeriklere karşı dikkatli olmaya çağırdı.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.