Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

BlackRock Spot Ethereum ETF Başvurusunda Bulundu!

4

Son gelişmelere göre, dünyanın önde gelen yatırım yönetim firmalarından BlackRock, Ethereum tabanlı bir borsa yatırım fonu (ETF) için başvuruda bulundu. Bu başvuru, finansal piyasaların düzenleyicisi Nasdaq’ın resmi web sitesinde yayımlanan belgelerle doğrulanmış durumda. Belgede, BlackRock’ın iShares Ethereum Trust adını taşıyan yeni fonun hisselerinin listelenmesi ve ticaretinin yapılabilmesi için Nasdaq kural setinde bir değişiklik önerdiği belirtiliyor.

Daha önceki saatlerde, Delaware Eyaleti Dışişleri Bakanlığı Şirketler Bölümü’nün web sitesinde yayımlanan belgeler, BlackRock’ın iShares Ethereum Trust için gerekli kurumsal kaydını tamamladığını gösteriyordu. Bu gelişme, firmanın Ethereum tabanlı bir ETF için başvuru yapacağı yönünde yorumlanmış ve bu tahminler doğru çıkmıştı.

Geçmişte, BlackRock benzer bir stratejiyle Bitcoin tabanlı bir ETF için de kayıt yaptırmış ve ardından bir hafta içinde başvuruyu SEC’ye sunmuştu. Ancak bu sefer Ethereum için daha hızlı hareket etti ve kayıt işlemlerinin aynı gün içinde tamamlanmasının ardından hemen başvurusunu yapmış oldu. Bu hızlı hareket, kripto para piyasalarında önemli bir gelişme olarak kaydedildi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.