Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,715.92
-487.84
Ethereum
$3,835.35
+76.52
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$600.64
-0.86
Litecoin
$83.94
-0.96
Monero
$142.97
+2.3
Cardano
$0.46
-0

Vodafone, Bu Metaverse Coini İle Anlaştı!

0

Türkiye ve dünyada metaverse büyük bir furya haline dönüşmüş durumda. Bu teknolojiler adına kritik kararlar alan şirketler, kripto piyasasının ardıl teknolojilerine yoğun bir ilgi göstermeye devam ediyor.

Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketi olan Vodafone, geçtiğimiz günlerde metaverse teknolojileri adına kritik bir karar almıştı.

Vodafone, ilk metaverse mağazasını açtı - Dünya Gazetesi

Metaverse dünyasının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Decentraland ile ortaklık anlaşması imzalayan Vodafone, bu evren üzerinde bir mağaza açtıklarını paylaşmıştı.

Açılışın ardından metaverse ve kripto severler bu konu üzerine yoğunlaşmaya devam ederken, Vodafone Türkiye Sözcüsü konu ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu:

“METAVERSE VE BARINDIRDIĞI TEKNOLOJİ, FİRMALAR İÇİN 8 TRİLYON DOLARLIK FIRSAT BARINDIRAN BÜYÜK BİR SANAL EVREN OLMA YOLUNDA İLERLİYOR. VODAFONE METAVERSE STORE’DA MÜŞTERİLERİMİZE YENİ NESİL DİJİTAL DENEYİM YAŞATARAK ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZE SANAL EVRENDE ERİŞME İMKÂNI SUNUYORUZ.”

Metavers‘ün barındırdığı teknolojilerin şirketler için fırsat olduğunu söyleyen Vodafone sözcüsü, bu projelerin büyük bir sanal evren olma yolunda ilerlediğini aktarıyor.

Coinbase’den Metaverse Projesine Destek!

Metaverse ürünlerinin arasında ilk iki sırada yer alan MANA ve SAND, büyük bir rekabete tutuştukları gözlenmekte. Bugün itibariyle ise dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan CoinbaseSAND‘ın borsası üzerinde listelediğini duyurdu.

Bu borsa listelemesi ardından güzel bir yükseliş yaşayan SAND, Bitcoin‘in son düşüşlerinin ardından tekrardan değer kaybettiği görülüyor.

Kaynak

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.