Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,531.01
+113.41
Ethereum
$3,579.76
+29.85
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$602.67
+1.72
Litecoin
$74.26
+0.1
Monero
$171.42
+4.11
Cardano
$0.39
-0

Rusya Başkanı Putin, Dünyaya Meydan Okudu!

0

Rusya – Ukrayna arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor. Dünya kritik bir süreçten geçerken, finansal piyasalarda çalkantılar devam etmekte. Son günlerde ise dünya gündeminde önemli bir yer tutan Finlandiya ve İsveç krizi bulunmakta. Bu 2 devlet NATO‘ya girmek istese de, halen böyle bir gelişme resmileşmemiş gibi gözükmekte.

Bitcoin, Putin'in Ekonomik Kurtarıcısı Olabilir Mi?

Bugün itibariyle Rus hükümeti kritik kararlar aldı. 21 Mayıs tarihinde Finlandiya’ya gaz akışını aniden kesmeyi planlayan Rusya, büyük bir çatışma ortamı başlatabilir. Geçtiğimiz dakikalarda ise kameralar karşısına geçen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, şu açıklamalarda bulundu:

“HÜKÜMET YETKİLİLERİ, RUSYA’NIN DTÖ ÜYELİĞİNİ ARTIK GÖZDEN GEÇİRME VAKTİNİZ GELMİŞTİR.”

Dünya Ticaret Örgütü olan DTÖ üyeliğini gözden geçirme kararı alan Putin, Rusya’ya net bir şekilde karşıt tavır izleyen ülkelerle, doğalgaz ve brent petrol ticaretini durduracağı düşünülmekte. Türkiye hakkında olumsuz bir tavır sergilemediği görülen Rusya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Finlandiya ve İsveç tutumunu desteklediği tahmin ediliyor.

Bitcoin’de Olası Tehlikeler Artmaya Başladı!

Bugün itibariyle Dünya Sağlık Örgütü “Maymun Çiçeği” hastalığı hakkında yeni bir toplantı kararı almıştı. Rusya cephesinden de agresif açıklamaların gelmesi piyasaların tekrar düşüşe başlamasını tetikleyebilir.

Rusya-Ukrayna savaşının başladığı tarihte çok büyük bir düşüş yaşadığını gördüğümüz BTC, o günlere benzer bir çöküş daha yaşayabilir. Okurlarımızın temel anlamda birçok sorun bulunurken, Bitcoin ve altcoin yatırımlarında mutlaka stop kullanarak risklerini minimalize etmeleri önerilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.