Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Twitter Profiline Bu Meme Tokeni Ekledi

0

Litecoin (LTC) kurucusu Charlie Lee’nin Twitter arkaplan görselinde artık dünyanın en büyük meme tokeni Dogecoin’in (DOGE) maskotu olan Shiba Inu cinsi köpek bulunuyor. Lee, söz verdiği üzere DOGE ve DOGE madenciliği topluluğuna duyduğu saygıyı göstermek için böyle bir hamle yaptı.

Litecoin Kurucusu Twitter Profiline Dogecoin Logosu Ekledi

Bu hafta başlarında Charlie Lee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Litecoin’in madencilik hash oranındaki yeni rekorunu gururla duyurmuştu. Lee ayrıca bu rekorun kısmen de olsa DOGE madencilik topluluğu sayesinde mümkün olduğundan bahsetmişti.

Bilindiği üzere DOGE ve LTC’nin madenciliği birlikte yapılıyor. Yeni rekorun LTC kurucusu tarafından bahsedilmesinden sonra altcoinin fiyatında yukarı yönlü bir hareket de gözlenmişti. LTC ve DOGE arasında gerçekleştirilen birleşik madencilik işleminde madenciler iki zincir üzerinde de doğrulama yaptıkları için ödül kazanıyor.

Chalie Lee, Meme Token Topluluğunun Önerisini Kabul Etmişti

Altcoin kurucusunun LTC’deki madencilik hash oranının rekor kırdığını duyurduğu Tweet altında Dogecoin topluluğu üyesi bir kullanıcı, Lee’nin teşekkür olarak dünyanın en büyük meme tokenini içeren bir görseli Twitter arkaplan resmi olarak kullanmasını önerdi.

Lee bu öneriye sıcak yaklaştı ve birinin kendisi için buna uygun bir görsel oluşturması durumunda arkaplan resmini DOGE temalı bir görsel ile değiştirebileceğini söyledi. Charlie Lee, verdiği sözü tuttu ve ünlü ismin Twitter arka planında artık Dogecoin’in en önemli sembolü olan Shiba Inu cinsi maskot köpeği bulunuyor. Görsel, birlikte yürüyen insan figürlü Bitcoin ve Litecoin arasında Dogecoin’i betimliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.