Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,316.87
+445.49
Ethereum
$3,788.10
+45.99
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$603.86
+1.49
Litecoin
$84.83
-0.43
Monero
$142.02
+0.47
Cardano
$0.46
0

Ripple CEO’su, SEC’ye Karşı Mücadele Verirken Şirketin Elde Ettiği Büyük Başarıyı Açıkladı!

1

Ripple CEO, SEC ile dört yıldır devam eden dava sürecinde şirketin elde ettiği büyük başarıyı açıkladı.

Chris Vasquez’ın Worldclass podcast’inin son bölümünde Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı mahkemede başarı elde ederken kazandığı en büyük başarıyı açıkladı.

Ayrıca diğer konulara da değindi ve Ripple için A+ yetenekleri işe alma konusundaki ana sırrı paylaştı.

Ripple’ın SEC davası sırasındaki büyük başarısı

Brad Garlinghouse, Ripple’in CEO pozisyonuna geçmeden önce birkaç büyük Web2 şirketinde CEO olarak çalıştı ve Yahoo’da üst düzey yönetici olarak görev aldı. 2015’te Ripple CEO’su olarak göreve başlamadan önce Chris Larsen’den teklif aldı. Garlinghouse, Uber’den bir iş teklifini reddetti, çünkü Uber’de çalışmanın hayatında radikal bir değişiklik getirmeyeceğini düşündü.

Garlinghouse’un Chris Vasquez’e paylaştığı önemli bir şey, son dört yıldır devam eden SEC’nin Ripple Labs’a karşı açtığı dava sırasında Ripple’ın elde ettiği en büyük başarıydı.

Garlinghouse, Ripple’ın dava açıldığında zor zamanlar yaşamaya başladığını paylaştı. Ancak, geçen yıl federal hakim Analisa Torres’un XRP satışlarının ikincil piyasalarda menkul kıymet satışı olarak nitelendirilmediğine karar verdiği zaferle birlikte, Ripple CEO’su “önemsediğimiz tüm şeyleri kazandık ve sadece Ripple için değil, endüstri için de, bu büyük bir başarıydı” dedi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.