Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$63,719.50
-534.95
Ethereum
$3,406.62
+4.12
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.57
-0.04
Binance Coin
$568.42
-1.78
Litecoin
$71.13
-0.98
Monero
$160.78
+1.16
Cardano
$0.43
-0.02

Microsoft ve Aptos Labs İş Birliğiyle Yeni Yapay Zeka Asistanı: Aptos Assistant

7

Aptos Labs, Ağustos ayında Microsoft ile başlattığı iş birliğinin ilk ürünü olan Aptos Assistant’ı piyasaya sürdü. Bu duyuruda, “Microsoft’un verimli yapay zeka teknolojisi ile Aptos’un blok zinciri çözümlerini bir araya getirerek güvenli ve yenilikçi çözümler sunma taahhüdümüzü gurur duyarak gerçekleştiriyoruz.” ifadelerine yer verildi. Ayrıca, Microsoft’un Azure OpenAI Service hizmetini kullanan Aptos Assistant’ın bugünden itibaren Aptos ile ilgili teknoloji, ekosistem ve gelişmelerle ilgili soruları yanıtlamaya hazır olduğu belirtildi.

Aptos Assistant, yapay zeka tabanlı bir sohbet robotu olarak, geliştiricilere Aptos üzerinde çalışmayı kolaylaştırmak için tasarlandı. Geliştiriciler, Aptos Assistant’a herhangi bir Aptos ile ilgili soru sorabilir ve hızlı bir şekilde gerçek zamanlı ve bağlam açısından zengin bilgilere erişebilirler.

Microsoft’un küresel iş geliştirme, yapay zeka ve Web3 direktörü Daniel An, bu iş birliğinin yapay zeka, blok zinciri ve veri alanlarının etkileşimli gücünü gösterdiğini söyledi. Aptos Labs, sadece dApp geliştiricilerine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda veri analitiğinde yeni fırsatlar sunarak Microsoft Azure OpenAI Service ve özellikle GPT-4’ün gelişmiş yeteneklerini kullanıyor.

Aptos Assistant, bu iki şirket arasındaki iş birliğinin ilk ürünüdür ve finansal hizmetlerden e-ticarete ve oyun sektörüne kadar çeşitli Web3 kullanım senaryoları için çözümler geliştirmeyi sürdürecektir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.