Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,066.69
+588.96
Ethereum
$3,553.36
+149.03
Dogecoin
$0.14
0
Ripple
$0.49
+0.02
Binance Coin
$605.11
+9.87
Litecoin
$78.75
+1.77
Monero
$170.48
+3.46
Cardano
$0.41
+0.01

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan, Bitcoin (BTC) Çıkışı!

0

itcoin ve kripto para birimleri, dünyanın birçok noktasında tartışma konusu olmaya devam ediyor. Bazı ülkeler blok zinciri teknolojisini ve lider kripto para birimini desteklerken, bazıları ise bu sektöre şuanda mesafeli durmakta.

El Salvador devlet başkanı Nayib Bukele, geçtiğimiz dönemlerde Türkiye’ye geldi. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Bukele, bu görüşme de BTC hakkında konuşmadıklarını söylemişti.

Bugün itibariyle ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg ve Avusturya İçişleri Bakanı Gerhard Karner ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Bu görüşmede ise iki devletin ortak bir güvenlik politikası izleyerek, olası tehditlerin ve krizlerin üzerinden gelmek amaçlandı.

Yapılan Görüşmedeki Konulardan Bir Tanesi Bitcoin Oldu!

Bölgesel iş birliklerinin öneminin her geçen gün arttığını işaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çok olumlu mesajlar paylaşmış durumda.

Ülkeler arası ticaretin her geçen gün daha iyiye gitmesi gerektiğini söyleyen Avusturya İçişleri Bakanı Gerhard Karner, terör örgütlerine karşı Türkiye’nin tutumunu desteklediklerini aktardı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yapılan görüşmede Bitcoin ve kripto para birimlerine de değindi. Anadolu Haber Ajansı’nın aktardıklarına göre, dijital varlıklar üzerinden yapılan mali suçlara karşı alınacak tedbirleri de değerlendiren Soylu, ilerleyen günlerde kripto sektörü adına yeni kararların alınacağının sinyalini verdi.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.