Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,010.40
+252.76
Ethereum
$3,768.20
+0.5
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$602.38
-0.9
Litecoin
$84.81
-1
Monero
$141.72
+0.56
Cardano
$0.46
-0

Binance’den Bitcoin Müjdesi Geldi!

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance 2017 yılında kuruldu. Binance’in yerel tokeni BNB 26 Haziran- 3 Temmuz 2017 tarihlerinde piyasaya sürüldü. Binance 6 ay gibi kısa bir sürede dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Bugünlerde 5. yılını kutlayan Binance’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. Uzun süredir düşük işlem ücreti politikasını devam ettiren Binance 5. yılını kutlarken, Bitcoin işlem çiftlerindeki ücretleri kaldırma kararı aldığını duyurdu.

Buna göre, 8 Temmuz’dan itibaren kullanıcılar BTC/USDT, BTC/BUSD, BTC/USDC, BTC/EUR, BTC/TRY ve daha fazlası dahil olmak üzere on üç stabil koin ve fiat kombinasyonunda işlem ücreti ödemeden ticaret yapabilecekler. Sıfır komisyon ücreti politikası bir sonraki duyuruya kadar geçerliliğini koruyacak.

Binance CEO’su CZ, bu hamleye ilişkin şunları söyledi:

“Binance kullanıcı felsefemiz doğrultusunda her zaman sektördeki en rekabetçi işlem ücretlerini sağlamaya çalıştı.

Binance özünde erişilebilirliği ön planda tutan kapsayıcı bir platformdur. Seçilen BTC spot işlem çiftlerinde işlem ücretlerinin kaldırılması, bu yönde başka bir adımdır.

Beş yıl içinde Binance, bize inanan ve vizyonumuzu destekleyen harika bir topluluk topladı.

Büyümemiz ve başarılarımız onlarsız mümkün olmazdı. Onlara dünyanın en iyilerini sunarak topluma geri vermeyi umuyoruz.”

İşlem ücreti alınmayacak 13 parite şu şekilde:

BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDP ve  BTC/USDT.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.