Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,370.57
+720.88
Ethereum
$3,520.99
+23.81
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.60
+0.01
Binance Coin
$596.70
+5.58
Litecoin
$73.22
+0.16
Monero
$163.53
+0.6
Cardano
$0.44
0

Elon Musk, Yeni Adı “X” Olan Twitter’a DOGE Ödemelerini mi Ekleyecek: Beklentiler Yükseliyor

0

Elon Musk’ın Twitter’ı “her şeyin uygulaması” olarak nitelendirilen X’e dönüştürme kararı dünya genelinde büyük yankı uyandırırken, ödeme sistemlerinde de önemli bir gelişme bekleniyor. Geçmişte Strike firması ile Bitcoin bahşiş ödeme sistemi üzerine bir ortaklık kuran Twitter, bu hizmeti daha sonra sona erdirmişti. Ancak X projesi, çok daha farklı ve kapsamlı bir duruş sergilemekte.

Kripto para konularında sıkça yorumlarıyla ön plana çıkan Raoul Pal ve tanınmış girişimci Brian Evans, Musk’ın X platformuna DOGE ödemeleri ekleyebileceği konusunda tahminlerde bulundular.

“DOGE Bu Görev İçin Seçildi”

Raoul Pal, Twitter hesabından, “Elon, X şirketini öncelikli olarak yapay zeka ve ifade özgürlüğü üzerine kurdu. İçerik oluşturucuların global çapta ödeme alabilmesi için kripto para birimlerini kullanacak. Bana göre bu iş için DOGE seçildi. Aracı kuruluş sorunlarına ve ödeme entegrasyonuna da girecek. İşler artık sosyal medya üzerinden yürüyor. Nasıl işleyeceğini zaman gösterecek.” ifadelerini kullandı.

Pal, kendisine yöneltilen “Neden tüm kripto paralar yerine sadece DOGE?” sorusuna “Çünkü Musk’ın elinde önemli bir miktarda DOGE var ve onu çok seviyor” yanıtını verdi.

“BTC ve ETH de Gelebilir Ancak DOGE Büyük Olasılıkla Olacak”

BDE Ventures şirketinin kurucusu ve bilinen melek yatırımcı Brian Evans da benzer bir şekilde Raoul Pal’ın yorumlarını destekleyen açıklamalarda bulundu ve DOGE ödemelerine dikkat çekti:

“Elon Musk’ın DOGE’a olan ilgisi Twitter’da eğlenceli zamanlar yaşanmasına neden oldu. Twitter’da kripto ödemelerinin başlatılması yeni fırsatlar yaratıyor. Sistemine Bitcoin, Ether ve USDC gibi ödeme seçeneklerinin eklenmesi şaşırtıcı olmayacaktır, ancak DOGE’un Elon’un kalbinde özel bir yeri olduğunu biliyoruz. Büyük olasılıkla bir DOGE özelliği ekleyecek. İlk ve orijinal memecoin’i dünyanın en büyük sosyal platformuna eklemek eğlenceli olacak. Bu, Elon’un kişiliğinin bir parçası. O eğlenceli zamanlar geçirmek istiyor ve DOGE bu konuda yardımcı oluyor.”

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.