Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

El Salvador Başkanından BTC Açıklaması

0

Kripto piyasasının en önemli figürlerinden bir tanesi olan El Salvador başkanı Nayib Bukele, lider kripto para birimi olan Bitcoin‘e (BTC) verdiği destekler ile tanınmaya devam ettiği görülüyor.

Geçtiğimiz süreçte dip seviyelerden BTC alımı yapan Bukele, son düşüşlerde ise beklenenden sessiz kaldı. Birçok yatırımcı 20 bin dolar seviyelerinden El Salvador başkanının alım yapmasını beklese de, halen böyle bir hamle görülmemekte.

Geçtiğimiz saatlerde resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklama yapan El Salvador başkanı, Bitcoin ve kripto paralara olan inancını yitirmediği dikkat çekiyor.

El Salvador başkanı Nayib Bukele, Twitter hesabı üzerinden Bitcoin düşüşleri hakkında şu sözleri aktardı:

“BAZI İNSANLARIN BİTCOİN’İN PİYASA FİYATI KONUSUNDA ENDİŞELİ VEYA PANİK HALİNDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUM.”

Bazı yatırımcıların Bitcoin‘in düşüşlerinden panik ve korkuya kapıldığını vurgulayan Nayib Bukele, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“TAVSİYEM: GRAFİĞE BAKMAYI BIRAKIN VE HAYATIN TADINI ÇIKARIN. BİTCOİN‘E YATIRIM YAPTIYSANIZ, YATIRIMINIZ GÜVENDEDİR VE AYI PİYASASINDAN SONRA DEĞERİ BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTACAKTIR.”

“SABIR ANAHTARDIR.”

Panik yapan Bitcoin yatırımcılarına grafiklere bakmamayı öneren El Salvador başkanı, “Bitcoin‘e yatırım yaptıysanız, paranız güvendedir” diyor.

Bitcoin‘in ayı piyasasından elbette tekrardan daha güçlü bir şekilde çıkacağını iddia eden Nayib Bukele, lider kripto para biriminin değerinde yine sert artışlar beklediğini vurgulamakta.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız! Kaynak

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.