Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,743.01
-199.65
Ethereum
$3,836.35
+88.4
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$601.81
-0.42
Litecoin
$83.94
-0.8
Monero
$142.56
+1.27
Cardano
$0.46
-0

Düşüşün Ardından Resmi Bitcoin Hesabından Açıklama Yaptı

0

Lider kripto para birimi son saatlerde tekrardan değer kaybına başladı. 19.500 dolar seviyelerini aşamayan BTC, 18.800 dolar destek seviyesine gerilediği gözlenmekte. Yaşanan bu düşüşler ise kripto para balinalarının satışlarından kaynaklandığı düşünülüyor. Başarılı bir veri sağlayıcısı olan WhaleAlert’in aktardıklarına göre son saatlerde borsalara Bitcoin aktarılmaya devam etmekte.

Bu aktarımlar sonrası ise Bitcoin‘in resmi Twitter hesabı yeni bir tweet paylaştı. 5 milyondan fazla takipçiye sahip olan bu hesap, balinalara sitem etmişe benziyor. Bitcoin resmi Twitter hesabı geçtiğimiz dakikalarda balina aktarımları hakkında şu sözleri paylaştı:

“ALICI VAR MI YOKSA ÇOK DAHA BÜYÜK KIRMIZI MUMLAR MI GÖRECEĞİZ?”

WhaleAlert’in paylaşımlarını için sitemli bir tweet atan Bitcoin resmi Twitter hesabı, yatırımcılardan yoğun bir destek görmüşe benziyor.

Balinalar Borsalara Bitcoin Aktarmaya Devam Ediyor!

WhaleAlert’in son saatlerde paylaştıklarına göre, Gemini ve Coinbase borsasına toplamda ortalama 30 bin adet Bitcoin aktarılmış durumda. Borsalara aktarılan Bitcoin‘lerin satış için olduğu bilinirken, lider kripto para biriminin bu aktarımlar sonrası tekrardan düşüşe geçmesi yatırımcıları korkutmakta.

Büyük yatırımcıların Bitcoin ve kripto para birimlerinden uzaklaşması, sektörün çok daha büyük bir kaosun içine girmesine neden oluyor. Birçok analist her ne kadar Bitcoin‘de bu seviyeleri “çok ucuz” olarak tanımlıyor olsa da, lider kripto para biriminin halen düşüşlere tepki verememesi, yatırımcılara “Bitcoin balonu patladı mı?” sorusunu sordurtmakta.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.