Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,684.09
+2144.1
Ethereum
$3,461.00
+71.17
Dogecoin
$0.12
0
Ripple
$0.56
0
Binance Coin
$581.74
+16.25
Litecoin
$71.72
+0.41
Monero
$160.13
+0.08
Cardano
$0.43
0

Dogecoin Vakfı, GigaWallet güncellemesinin resmi duyurusunu yaptı.

1

Dogecoin Vakfı, meme coin’in çevrim içi platformlarda ve sosyal medya alanında da kullanılabilmesi için son derece önemli bir geliştirme duyurdu. Bu adım, coin’in daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından benimsenmesine olanak tanıyacak.

Dogecoin Vakfı’nın 2024 yılı yol haritasında yer alan önemli adımlardan biri olan GigaWallet geliştirme projesi bugün vakıf tarafından duyuruldu. Vakıfın X hesabından yapılan açıklamada, GigaWallet’ın 1.0 versiyonunun geliştirme sürecinin başlatıldığı belirtildi.
GigaWallet aslında adından da anlaşılacağı gibi sadece bir cüzdan değil. GigaWallet, özellikle işletmelerin Dogecoin ile ödeme kabul edebilmeleri için geliştirilmiş bir ödeme seçeneği olarak öne çıkıyor. Açık kaynak olması sayesinde herkes GigaWallet’ın geliştirilmesine katkıda bulunabiliyor.
GigaWallet, sadece fiziksel mağazalarda veya online platformlarda değil, aynı zamanda sosyal medya üzerinden de DOGE işlemlerine olanak tanıyor. Sosyal medya üzerinden bahşiş gönderme veya sanal ürünler satın alma gibi işlemler de GigaWallet’ın sağladığı imkanlar arasında yer alıyor.
Özellikle Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği destek düşünüldüğünde, sahip olduğu X platformunu “her şeyin uygulaması” yapmak istemesi, DOGE entegrasyonunun orta ve uzun vadede daha da geliştirilmesinin kaçınılmaz olduğunu gösteriyor.
Dogecoin Vakfı daha önce RadioDoge projesi gibi diğer projeler hakkında da bilgi vermişti. Elon Musk’ın SpaceX şirketinin uydu ağı Starlink aracılığıyla internet olmayan bölgelerde DOGE işlemlerini sağlayan RadioDoge projesi, hızlı ve maliyetsiz işlemlerin gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.