Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,370.57
+720.88
Ethereum
$3,520.99
+23.81
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.60
+0.01
Binance Coin
$596.70
+5.58
Litecoin
$73.22
+0.16
Monero
$163.53
+0.6
Cardano
$0.44
0

“Bu Tarihte, Ethereum (ETH) 3 Bin Dolar Olabilir”!

0

Dünyanın en büyük türev kripto para borsaları arasında yer alan BitMex’in Kurucusu ve eski CEO’su Arthur Hayes, lider altcoin Ethereum (ETH) hakkında yükseliş yönlü tahminler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında Ethereum’un yıl sonuna kadar 10 bin dolar seviyesine ulaşacağını iddia eden Hayes, bu tahminiyle yatırımcıları heyecanlandırmış olsa da, başarılı olamamış gibi duruyor.

Merge birleşmesi öncesinde ise Arthur Hayes bu tahmininde bir değişikliğe gitti. ETH 2.0’ın 15 Eylül tarihinde başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından lider altcoin’in 3 bin dolara ulaşacağını aktaran BitMex CEO’su, yatırımcıları yine heyecanlandırıyor.

Bu hafta itibariyle Ethereum geliştiricileri Bellatrix güncellemesini etkinleştirdi ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Ethereum 2.0’a geçişin gerçekleşmesinin ardından borsalar üzerinde ETH sayısının azalmasını bekleyen Hayes, bu azalmanın ise lider altcoin’in fiyatı için itici bir güç olabileceğini söylüyor.

“DEFİ PROJELERİNE OLAN İLGİDE BİR DÜŞÜŞ OLMADIKÇA, ETHEREUM’A OLAN TALEP ARTMAYA DEVAM EDECEK.”“BU NEDENLE, KRİPTO PARA PİYASASINDAKİ AYI SEZONUNA VE ABD FEDERAL REZERVİNİN ENFLASYONU FRENLEMEK İÇİN FAİZ ORANLARINI YÜKSELTMESİNE RAĞMEN ETH’NİN FİYATI ARTMALI.”

Amerikan Merkez Bankasının (FED) hamlelerine rağmen lider altcoin’in yükseliş yaşayacağına inanan Hayes, yıl sonuna kadar Ethereum’un 3 bin dolar olacağını vurgulamaya devam etmekte.

Yatırım tavsiyesi değildir!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.