Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,743.01
-199.65
Ethereum
$3,836.35
+88.4
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$601.81
-0.42
Litecoin
$83.94
-0.8
Monero
$142.56
+1.27
Cardano
$0.46
-0

Binance.US, ABD Doları Çekim İşlemlerini Durdurdu!

1

Binance borsasının ABD’deki şubesi olan Binance.US, tüm ABD doları çekme işlemlerini durdurma kararı aldı. Borsa, bu hafta başlayan yeni hizmet kullanım şartlarına uyum sağlamak amacıyla bu adımı attığını belirtiyor.

Borsa, kullanıcılarına bu uygulamayı e-posta yoluyla bildirirken, dolarlarını sabit coinlere veya diğer kripto paralara dönüştürmelerini talep etmektedir. Ayrıca, artık dolar mevduatlarının Federal Mevduat Sigorta Fonu (FDIC) tarafından sigortalanmadığı da vurgulanmıştır.

SEC (Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu), haziran ayında Binance.US ve CEO’su CZ’ye karşı dava açmıştı. Bu dava sonrasında birçok banka, Binance ile olan işbirliklerini sonlandırmaya başlamıştı. Para çekme işlemlerinde yaşanan sorunlar nedeniyle birçok kullanıcı, güvenlik endişesiyle Bitcoin gibi kripto paralara geçmiş ve bu da Bitcoin’in önemli bir yükseliş yaşamasına neden olmuştu.

SEC, Binance borsasının müşteri fonlarını platform fonlarıyla karıştırarak, işlem hacimlerini yapay şekilde büyüttüğünü ve kullanıcıları aldattığını iddia ediyor. Ancak CZ veya Binance borsası tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.