Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,119.79
+342.76
Ethereum
$3,742.73
+6.17
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$601.20
-0.8
Litecoin
$84.90
+0.07
Monero
$141.73
+0.4
Cardano
$0.46
0

Binance Megadrop başladı: Yeni platform hakkında bilmeniz gerekenler

4

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kullanıcılar ve kripto topluluğuyla yeni bir girişimle karşılıyor. Bu yeni girişimin adı Binance Megadrop. Şimdi Binance’in bu yeni platformu hakkında detaylara göz atalım.

Binance, kripto para hizmetlerini önemli ölçüde genişleterek, kullanıcıları için token lansmanı ve airdrop deneyimini yeniden tanımlamayı amaçlayan yeni bir platform olan Binance Megadrop’u duyurdu.

Platform, Binance Simple Earn ve Binance Web3 Wallet’i entegre etmeyi planlıyor. Bu, daha etkileşimli ve ödüllendirici blockchain etkinliklerine kararlı bir geçişin işaretidir.

Binance Megadrop, ilk token olarak BounceBit (BB)’i tanıtacak. BB tokeni, umut vadeden bir BTC yeniden paylaşım zinciri olarak görünüyor. Maksimum token arzı 2.1 milyar BB olan bu coin, Megadrop ile birlikte maksimum arzın %8’ini temsil eden 168 milyon BB tokeni ödül olarak sunacak. Bu tokenler, toplamın %19.5’ini oluşturan 409.5 milyon BB’nin başlangıç dolaşımdaki arzına dahil edilecek.

BNB coin, bu yeni platformda çeşitli hizmetler ve ürünler için de kullanılacak. Binance Megadrop, kullanıcıların BNB’yi Kilitli Ürünlere abone olmalarına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli Web3 görevlerine katılımı teşvik ediyor. Kullanıcılar, Web3 Wallet’lerinde görevleri tamamlayarak seçilen Web3 projelerinden ödüllerin resmi Binance Exchange listelemesinden önce erken erişimini elde edebilirler.

Dünyanın en büyük kripto para borsası, Binance Megadrop girişimiyle kripto para alanında kullanıcı etkileşimi için yeni bir standart belirlemeyi amaçlayarak, eğitici içeriklerle somut ödüllerin karışımını sunmayı hedefliyor. Binance duyuruda “Daha fazla Megadrop miktarı ve yaklaşan Web3 Görevleri için detaylı planlarımızı duyuracağız,” dedi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.