Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,316.87
+445.49
Ethereum
$3,788.10
+45.99
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$603.86
+1.49
Litecoin
$84.83
-0.43
Monero
$142.02
+0.47
Cardano
$0.46
0

EigenLayer’den Yeni EIGEN Airdrop Duyurusu

3

EigenLayer, ilk airdrop’a yönelik eleştirilerin ardından 280.000 uygun cüzdan adresine ek olarak 100 ila 110 EIGEN daha dağıtıyor.

Ethereum’un yeniden yapılandırma protokolü EigenLayer, ilk airdrop duyurusundan kısa bir süre sonra 280.000’den fazla cüzdana yaklaşık 28 milyon yerel EIGEN tokeni daha dağıtıyor.

Pazartesi günü, EigenLayer toplam arzının yüzde 15’ini topluluğa ayırmayı duyurdu, ancak bazı kullanıcılar airdrop programının bazı hükümlerini kısıtlayıcı buldu.

Eigen Foundation, 2 Mayıs’ta X’te paylaştığı bir gönderide, 29 Nisan’dan önce protokolle etkileşime giren kullanıcıların cüzdanlarına ek EIGEN tokenleri göndereceğini belirtti. Yeni airdrop, önceki etkinlikten ödül alan kullanıcıları da içerecek.

Takip eden bir blog yazısında ekip, Sezon 1 talep sahiplerinin en az 110 EIGEN alacağını, Sezon 2 talep sahiplerinin (15 Mart ve 29 Nisan tarihleri ​​arasında protokolle etkileşime girenlerin) en az 100 EIGEN alacağını açıkladı.

Token henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, Aevo verilerine göre EIGEN sürekli vadeli işlem sözleşmeleri şu anda türev piyasasında 10 dolardan işlem görüyor. Bu, son airdrop’un yaklaşık 280 milyon dolarlık bir değere sahip olabileceği anlamına geliyor.

EIGEN fiyatı, token’ın 10 Mayıs’taki resmi dağıtım etkinliğinden önce önemli ölçüde değişebilir.


Kullanıcılar, 30 Nisan’da “stakedrop” programının duyurulmasından sonra restaking protokolüne yoğun eleştiriler yöneltti, çünkü bu, ilk airdrop’tan dışlananları kapsamıyordu.

Eleştirmenler, eleştirilerinin büyük bir kısmını EIGEN’in devredilemez token yapısına, topluluk tahsisinin beklenenden daha düşük olan yüzde 15’ine ve ABD, Kanada, Çin ve Rusya gibi 30 ülkeden kullanıcıların EIGEN tokenlerini talep etmelerinin engellenmesine yönelik “agresif” coğrafi engelleme ve VPN karşıtı önlemlere odaklandı.

EigenLayer, airdrop’tan çıkarılmış olabilecek daha fazla testnet kullanıcısını dahil etmeye çalışacağını belirtti.

“Eksik testnet kullanıcı tahsisleri Sezon 1’in 2. Aşamasının bir parçası olarak güncellenecektir. Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı sağlayacağız.”

Eigen Foundation, ilk airdrop duyurusunda, kullanıcıların tokenlarını 10 Mayıs’tan itibaren talep edebileceklerini, ancak transfer etmelerinin veya satmalarının belirli bir tarihe kadar engelleneceğini ifade etmişti.

EigenLayer, bu kontrolün, EIGEN’in transfer edilebilir hale gelmeden önce temel özelliklerin, ödemelerin ve kesme parametrelerinin “iyi bir şekilde oluşturulmasını” sağlamak için uygulandığını belirtmişti.

En son blog gönderisinde EigenLayer, EIGEN’in devredilemezliği ile ilgili daha fazla ayrıntı sağladı, ancak tokenlerin kullanıcılar için ne zaman devredilebilir hale geleceğine dair bir tarih belirtmedi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.