Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,316.87
+445.49
Ethereum
$3,788.10
+45.99
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$603.86
+1.49
Litecoin
$84.83
-0.43
Monero
$142.02
+0.47
Cardano
$0.46
0

Tether Yeniden Yapılanıyor

3

Dünyanın en büyük piyasa değerine sahip stable coin olan Tether’in işletmecisi, kararlı kripto para birimi geliştirmenin ötesinde yeni bölümler tanıtmak için yeniden yapılanıyor.

Stable coin devi, 18 Nisan’da yapılan resmi bir duyuruya göre, Tether Veri, Tether Finans, Tether Güç ve Tether Eğitim (Tether Data, Tether Finance, Tether Power and Tether Edu) dahil olmak üzere dört yeni iş bölümünü tanıtan yeni bir çerçeve başlattı.

Yeni bölümlerle, Tether, yeni altyapı çözümleri, yatırımlar ve hizmetler sunma misyonunu genişletmeyi amaçlıyor.

Tether Data‘da, şirket yapay zeka ve Holepunch, Keet ve Pear Runtime gibi eşler arası platformlar da dahil olmak üzere teknolojilere stratejik yatırımlara odaklanacak.

Tether Finance, Tether’ın geleneksel kararlı kripto para birimi ürünleri ve küresel finansal sistemi demokratikleştirmeyi amaçlayan finansal hizmetlerin merkezi olarak hizmet verecek.


Tether Power, Tether’ın madencilik ve enerji çabalarının daha da geliştirilmesini hedeflerken, Tether Edu ise bölgesel ve küresel olarak dijital eğitim ve blockchain benimsemesinin teşvik edilmesine odaklanacak.

“Tether CEO’su Paolo Ardoino, şirketin şimdi ‘kapsayıcı altyapı çözümlerini başlatmaya cesaret ederek, adillik için geleneksel sistemleri demonte ettiğini’ vurgulayarak, ‘dünyanın ilk ve en güvenilir kararlı kripto para birimi ile geleneksel finansal manzarayı bozduk'” dedi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.