Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,603.67
+2460.01
Ethereum
$3,495.55
+74.67
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.58
+0.02
Binance Coin
$590.67
+19.27
Litecoin
$73.04
+1.58
Monero
$162.61
+3.08
Cardano
$0.44
+0.02

Son Dakika: Twitter Elon Musk’ın Teklifini Kabul Etti, Dogecoin yükseldi

0

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, geçtiğimiz günlerde sosyal medya devi Twitter‘ı satın almak için yeni bir girişimde bulunduğu kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti.

Bu girişimler sonucuyla ise Tesla ve SpaceX’in CEO’sunun destek verdiği bir kripto para birimi olan Dogecoin, sert yükselişler yaşadı. Geçtiğimiz dakikalarda ise Twitter yönetim kurulunun toplantısı sonra erdi. Bu toplantıya göre ise, yapılacak olan sözleşmenin adil bir şekilde uygulanabilir olduğuna karar verildi.

Elon Musk’ın bu teklifinde Twitter hissedarlarının çıkarlarının gözetildiği resmileşirken, ilerleyen günlerde başarılı iş insanının Twitter’ın tek sahibi olması çok olası gibi gözüküyor.

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın Baş Pazarlama Sorumlusu Leslie Berland’a ilerleyen süreçte başarılı sosyal medya uygulamasının kullanıcı sayısını 4 katına çıkartacağını ilettiği dikkat çekti.

Dogecoin Sert Bir Şekilde Yükselişe Geçti!

Elon Musk‘ın yoğun bir şekilde desteklediği bir kripto para birimi olan Dogecoin, yapılan bu anlaşmanın ardından sonra ise tekrardan yukarı yönlü hamleler sergilediği görülüyor.

Dakikalar içerisinde yüzde 5’ten fazla değer kazanan DOGE, ilerleyen saatlerde 0.070 dolar direncinin üzerinde kalmayı başarması halinde ise çok daha sert değer kazanabilir.

Bitcoin‘in yükselişlerinde yatırımcılarına ciddi miktarda kazanç sağlayan popüler meme coin, altcoinler için yeni bir yükseliş serüveninin ilk fitilini ateşliyor olabilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.