Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Son Dakika: Elon Musk Açıkladı, Dogecoin Yükselişe Geçti!

0

Son dakika itibariyle sizlere aktardığımız bilgilere göre dünyanın en zengin iş insanı olan Elon Musk, Dogecoin‘e yeni bir entegrasyon getirdi.

Lider meme coin olan Dogecoin, birçok yatırımcının odak noktası olmaya devam etmekte. DOGE‘nin en büyük destekçilerinden bir tanesi olan Elon Musk ise bu konuda büyük adımlar attığı görülüyor.

Geçtiğimiz dakikalarda resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Elon Musk, Dogecoin‘in sert bir şekilde yükselmesini sağladı.

Dünyanın en zengin iş insanı olarak bilinen Elon Musk, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözleri aktardığı görüldü

“TESLA ÜRÜNLERİ DOGE İLE SATIN ALINABİLİR, YAKINDA SPACEX ÜRÜNLERİ DE ALINABİLECEK.”

Tesla ürünlerinin artık DOGE ile satın alınabileceğini söyleyen Musk, SpaceX ürünlerinin de ilerleyen günlerde DOGE ile satın alınabileceğini aktarıyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Uçuşa Geçti!

Yapılan bu açıklamanın ardından çok sert bir şekilde yükselişe başladığını gördüğümüz Dogecoin dakikalar içerisinde değerine değer kattı.

An itibariyle %15’ten fazla değer kazanan Dogecoin, ilerleyen dakikalarda sert yükselişine devam etmesi beklenebilir.

Birçok yatırımcı Bitcoin‘in düşüş yaşadığı bu dönemde Dogecoin‘in bu denli sert çıkışlarına alışık olsa da, bu denli büyük bir duyuru sadece DOGE‘nin değil tüm kripto piyasasının toparlanmasını dahi sağlayabilir.

Yaptığı paylaşımda konu ile ilgili teknik detaylara yer vermeyen Elon Musk, Dogecoin yatırımcılarını bu kötü piyasada dahi mutlu etmeyi başarmış gibi gözüküyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.