Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,160.49
-232.28
Ethereum
$3,549.64
-15.97
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.49
-0
Binance Coin
$597.17
-0.89
Litecoin
$74.05
-0.61
Monero
$170.17
+2.95
Cardano
$0.39
-0

Peter Schiff: Bitcoin’deki ralliye aldanmayın, parti yakında bitecek!

0

Bitcoin’in 31 bin doları tekrar aşması sonrasında yaşanan ralli, yatırımcıları heyecanlandırırken, sıkı bir altın yatırımcısı ve kripto para birimlerine karşı olan ekonomist Peter Schiff, Bitcoin’deki yükselişle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tanınmış bir Bitcoin eleştirmeni ve altın savunucusu olan Peter Schiff, son kripto partisinin yakında sona ereceğini ima eden yeni bir tweet ile kripto topluluğunda heyecan yarattı.

Euro Pacific Capital’in CEO’su ve Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin önde gelen eleştirmenlerinden biri olan Peter Schiff, Twitter’da, Bitcoin’i de içeren yüksek spekülatif yatırımlardaki son artışla ilgili düşüncelerini paylaştı. Schiff’in tweet’i, uzun süredir dijital varlıklara karşı şüpheli bir yaklaşımı olan kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Schiff’in tweet’i şöyle:

“Yakın zamana kadar yüksek spekülatif varlıklardaki ralli, Bitcoin’i dışarıda bırakıyordu. Bitcoin’in nihayet partiye katılmış olması, belki de partinin yakında sona ereceğinin bir işareti olabilir. Ralliler genellikle en düşük kaliteli şeyler sonunda katıldığında sona erer. Kripto paradan daha düşük kalite bir şey yok.”

Açıklama, Twitter’daki bir kullanıcının, 2017’de bir BTC’nin sadece 5.000 dolar değerinde olduğu bir dönemde Bitcoin’in değersiz hale geleceğini iddia ettiği tahminini mizahi bir şekilde hatırlatmasının ardından geldi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.