Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,531.01
+113.41
Ethereum
$3,579.76
+29.85
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$602.67
+1.72
Litecoin
$74.26
+0.1
Monero
$171.42
+4.11
Cardano
$0.39
-0

Maaşını Bitcoin olarak alan belediye başkanı

0

Kripto paralar her geçen gün daha fazla benimsenme ile yoluna devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ve daha önce bizim de haberini yaptığımız Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin’de yaşanan büyük düşüşün ardından hâlâ Bitcoin olarak ödeme almak istediğini açıkladı.

Dünya Ekonomik Forumu’nda düzenlenen panelde konuşma yapan Suarez, son 2 ayda Bitcoin’in yüzde 40 değer kaybettiğini ancak Bitcoin olarak maaş almaya devam etmek istediğini söyledi. Suarez, tek maaşının bu olmadığını eğer bu olsaydı o zaman kararının zor olabileceğini de ifade etti.

Belediye Başkanı Suarez, Terra USD olayıyla ilgili de insanları dolandırıcılıktan korumak ve kayıplardan korumanın farklı şeyler olduğunu söyledi. Ayrıca NASDAQ’daki birçok büyük teknoloji şirketinin de hisselerinde oynamalar olduğuna dikkat çekti.

Suarez konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Hükümetin zaman içinde insanları kayıplara karşı korumaya çalışma eğilimleri oldu ancak insanları kayıplara karşı koruyamazsınız. Amerikan sistemi bu ve yatırım budur. Bu aynı zamanda kazanmanın risk bileşenidir.

Bu makale ilk olarak Paranfil üzerinde yayımlanmıştır

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.