Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,715.92
-487.84
Ethereum
$3,835.35
+76.52
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$600.64
-0.86
Litecoin
$83.94
-0.96
Monero
$142.97
+2.3
Cardano
$0.46
-0

Kripto Fenomeni: “Dogecoin Dışında, Bitcoin’i Dahi Sattım”!

0

Tanınmış bir Bitcoin yatırımcısı ve YouTuber olan Jeremie Davinci, son tweetiyle hem Shiba Inu hem de Dogecoin topluluklarında oldukça büyük bir heyecan yarattı. SHIB ve DOGE adlı iki meme coini dışında her şeyi sattığını açıklayan Davinci kısa süre sonra, gönderinin “tam olarak doğru değil ama biraz doğru” olduğunu açıklamak için yeni bir düzeltme yazısı paylaştı.

Eski paylaşımın üzerine “şakaydı” yazan karikatürize bir gif yayınlayan ünlü Youtuber, ilerleyen süreçte altcoin satışları yapması bekleniyor. Son birkaç günde hem DOGE hem de SHIB yatay bir şekilde işlem görmeye devam ediyor ve her iki kripto paranın bir ödeme aracı olarak benimsenmesinin artış gösterdiği gözlenmekte.

Dogecoin’in 4 saatlik grafik üzerindeki görünümü

Dogecoin İçin Kritik Seviyeler Neler?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.080 dolar seviyelerinden işlem gören Dogecoin, halen düşen trendini kırmayı başaramadı. Bitcoin‘in yükselişleri esnasında değer kazanmayı başaran DOGE, kripto piyasasında yaşanan çalkantıları hareketlerden doğrudan etkilenmekte.

İlerleyen saatlerde popüler kripto para biriminin yükselişlerine başlayabilmesi için ise 0.085 dolar direnç seviyesini geçmesi gerekiyor. Bu direnç seviyesinin kırılması Dogecoin‘in 0.10 dolar seviyelerine ulaşmasını sağlayabilir. Elon Musk’ın yaptığı açıklamalardan yoğun bir şekilde etkilenen DOGE, son günlerde yatırımcılarını üzmüş olsa da, Bitcoin‘in yükselişe başlaması halinde tekrardan eski günlerdeki gibi değer kazanabilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.