Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Jeff Bezos, Dogecoin’in Kurucusunu Twitter’dan Takip Etti

0

Kripto para dünyası hızla büyürken, dünyanın en önde gelen isimleri çok daha sık kripto ile etkileşime geçiyorlar. Son olarak Amazon’un kurucu ve eski CEO’su Jeff BezosDogecoin‘in kurucu ortağını twitter’dan takip etti.

Jeff Bezos, Dogecoin'in Kurucusunu Twitter'dan Takip Etti

Amazon’un Eski CEO’Su Jeff Bezos, Dogecoin’in Kurucusunu Takip Etti

Amazon şu anda kripto paraları kabul etmese de son birkaç yıldır bir süredir dedikodular bunu iddia ediyor. Nisan ayında, mevcut Amazon CEO’su Andy Jassy, ​​CNBC’ye şirketin potansiyel olarak NFT satmaya başlayabileceğini ve kripto para birimlerinin büyük bir gelecek için olduğunu söylemişti.

Diğer taraftan Elon Musk büyük bir Dogecoin hayranı ve Twitter’ı satın almak için yaptığı son anlaşmadan sonra, DOGE ordusundaki birçok kişi meme parasının bir şekilde sosyal medya devinde kullanılacağına inanıyor.

Ek olarak bazı DOGE hayranları ayrıca Billy Markus’u takip eden Bezos’un “DOGE için çok şey ifade ettiğine” inanıyor ve muhtemelen Amazon kurucusunun Dogecoin’e ısındığını gösteriyor. Amazon’un Eski CEO’sunun bu attığı adım ise yakın zamanda gelecek olan bir haberin habercisi olabilir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.