Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,531.01
+113.41
Ethereum
$3,579.76
+29.85
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$602.67
+1.72
Litecoin
$74.26
+0.1
Monero
$171.42
+4.11
Cardano
$0.39
-0

Hoskinson’dan CZ’nin Ayrılığına Dair: Kripto Sektöründe Yeni Dönem!

1

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 22 Kasım’da yayımladığı bir YouTube videosunda Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) görevinden ayrılışını ele aldı. Hoskinson, CZ’nin ayrılışını “bir devrin sonu” olarak nitelendirdi ve kripto sektöründeki girişimcilere önümüzdeki döneme dair uyarılarda bulundu. CZ’nin sektörde önemli bir girişimci olduğunu ve hızlı hareket etme, büyüme ve inovasyon konularında örnek teşkil ettiğini belirtti. Hoskinson, kripto sektörünün ilk yenilik dalgasının, trader’ların Bitcoin (BTC) almak için PayPal üzerinden para transfer ettiği dönem olduğunu ve CZ’nin Binance ile 2017’de ikinci dalgaya katılarak sektörde önemli bir rol üstlendiğini ifade etti.

Ayrıca, Hoskinson girişimcileri, merkezi sistemler kullanırken aynı zamanda düzenlemelere uymamanın başarısızlığa yol açabileceği konusunda uyardı. Bu durumun nedeni olarak ABD’nin mali rejiminin önemini vurguladı. Dünyanın çok kutuplu bir hale geldiğini ve birçok ülkenin ABD liderliğindeki sistemi reddettiğini belirterek, bu durumun kripto paraların varlığını sürdürmesini sağladığını ve Binance’in bu durumdan olumsuz etkilendiğini dile getirdi. Hoskinson, ABD hükümetinin kripto sektörünü düzenleme çalışmalarına devam edeceğini ve girişimcilerin regülatörlerin endişelerini giderirken özgürlüğü teşvik edebilecek güce sahip olduğunu iddia etti.

ABD Adalet Bakanlığı’nın 21 Kasım’da CZ ve Binance hakkında ABD Banka Gizlilik Yasası’nı ihlal etme suçlamalarıyla ilgili bir savunma anlaşması yaptığını belirtti. CZ, aynı gün Binance CEO’luğundan ayrıldığını açıkladı. Hoskinson, videoda CZ’yi “bir arkadaş” ve “iyi bir adam” olarak tanımladı

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.