Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,743.01
-199.65
Ethereum
$3,836.35
+88.4
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$601.81
-0.42
Litecoin
$83.94
-0.8
Monero
$142.56
+1.27
Cardano
$0.46
-0

Gizemli Kutularda 500.000$ Kazan!

0

Binance Lite Referans, kullanıcıların arkadaşlarını davet edip yapboz çözmesi ve beraberce ödül kazanmasına olanak sağlayan özel bir etkinlik başlatıyor. Kaydolun, fon yatırın ve alım-satım yapın. Hem siz hem arkadaşınız 500 $’a varan değerde bir Gizemli Kutu kazanacak. 500.000 $ ödülden pay almak için hemen katılın! Sadece sınırlı bir süre için, ödül kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Binance kullanıcısı olmayan bir arkadaşınıza linki paylaşın ve her ikiniz için de birer Yapboz Parçasının kilidini açın. Her bir Yapboz Parçası 500 $’a varan değerde token içerir. Bir yapbozu çözdüğünüzde ayrıca bir NFT Gizemli Kutusu da açma şansınız olacaktır. Her kişi, maksimum yedi yapbozu tamamlamak için maksimum 20 Yapboz Parçası toplayabilir ve tamamlanan her bir yapboz için bir NFT Gizemli Kutusu kazanabilir. Toplamda 3.000 NFT Gizemli Kutusu ilk gelen alır esasına göre dağıtılacaktır.

Yapboz Parçalarını almak için, davet ettiğiniz kişiler şunları yapmalıdır:

  1. 50 $ üzerinde nakit yatırmakredi/banka kartı ile alımP2P alım-satım veya kripto para yatırma yapın. Hem referans veren hem de referans alan kişi birer Yapboz Parçası kazanacaktır. 
  2. Herhangi bir Spot veya Dönüştürme alım-satım çiftinde 200 $ üzerinde alım-satım yapın. Hem referans veren hem de referans alan kişi birer Yapboz Parçası daha kazanacaktır.

Yapboz Parçaları şu tokenlerden birini içerir: BTC, ETH, BUSD, BNB, MDX, AMB, DODO, COS, CHR, DUSK, EZ, RAMP, OOKI, STRAX, DEXE, ENJ ve UTK. 500 $’a varan değerdeki büyük ödülleri alma şansınız, daha fazla Yapboz Parçası toplamanız ile birlikte artacaktır.

Kullanıcıların her bir yapboz için belirli sayıda Yapboz Parçası toplaması gerekmektedir ve bu sayılar etkinlik sayfasında detaylı şekilde açıklanacaktır. Gereken sayıda Yapboz Parçası ile birlikte bir yapbozu tamamladıktan sonra 48 saat içerisinde NFT hesabınızın [Kullanıcı Merkezi] sekmesinde bir NFT Gizemli Kutusu alacaksınız.

Lütfen dikkat edin: Alım satım işlemi görevinin kilidini açmaları için referanslarınızın öncelikle yatırma görevini tamamlamaları gerekir. Eğer davet ettiğiniz kullanıcı yatırma görevini tamamlamadan önce alım-satım görevini tamamlarsa, ne davet eden ne de davetli alım-satım görevinden Yapboz Parçası alamayacaktır. 

  • Etkinlik B: 10.000 $ Ödül Havuzu – Sosyal Medyada Paylaşım Yapın ve 1 BNB’ye Varan Ödül Kazanın

Lite Referans Yapboz Oyunu Etkinliği sayfasına gidin ve etkinlik dönemi içerisinde [Ödülü Paylaşılacak Yapboz] – [Paylaş] tuşuna tıklayarak teklifi sosyal medyanızda paylaşın. 12/05/2022 (UTC) günü Kazananların Seçimi Kuralları uyarınca seçilecek 5.000 kullanıcının her biri 10.000 $ değerindeki ödül havuzunu paylaşacaktır ve her bir kazanan 1 BNB’ye kadar ödül kazanma şansına sahip olacaktır. Daha fazla Yapboz Parçası toplamak daha fazla ödül kazanma şansınızı artıracaktır ve üç kullanıcı da birer BNB kazanma şansı elde edecektir. 

Bu üç kullanıcının kullanıcı numaraları, etkinliğin tamamlanmasından itibaren 72 saat içerisinde Lite Referans Yapboz Oyunu Etkinliğinde duyurulacaktır. Ödülü Paylaşılacak Yapboz ödülleri şu tokenlerden biri olacaktır: BTC, ETH, BUSD, BNB, MDX, AMB, DODO, COS, CHR, DUSK, EZ, RAMP, OOKI, STRAX, DEXE, ENJ, ve UTK.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.