Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,194.34
-3402.8
Ethereum
$3,042.38
-213.88
Dogecoin
$0.15
-0.02
Ripple
$0.48
-0.07
Binance Coin
$555.25
-35.78
Litecoin
$77.00
-9.25
Monero
$116.34
-9.94
Cardano
$0.46
-0.05

Elon Musk, Dogecoin Kurucusuna Demediğini Bırakmadı

0

Tesla ve SpaceX CEO’su milyarder Elon Musk, Twitter üzerindeki bot hesaplara karşı bir Python scripti yazdığını iddia eden Dogecoin kurucusu Jackson Palmer’a cevap verdi. Palmer Avustralyalı haber portalı Crikey’ye verdiği demecinde, yazdığı scriptin bir örneğini diğer kripto para influencerları ile birlikte Elon Musk’a da gönderdiğini belirtti.

Palmer’ın aktardığına göre Musk, bu Python scriptinin nasıl çalıştırılacağını Palmer’a sordu. Palmer, Elon Musk’ın kodlama bilgisinin zayıf olduğunu ima etti.

Elon Musk, Dogecoin Kurucusunun Elindeki ‘Uyduruk’ Kod Parçasını Paylaşmasını İstedi

Elon Musk, attığı Tweet’inde Dogecoin kurucusu Palmer’a cevap verdi. Palmer’ın iddialarının ‘yanlış’ olduğunu söyleyen Musk, söz konusu scripti diğer insanlarla paylaşma çağrısı yaptı:

“Yanlış bir şekilde uyduruk Python kod parçasının botlardan kurtulmak için kullanılabileceğini iddia etmiştin. Tamam dostum, o zaman kodlarını dünyanın geri kalanı ile paylaş.”

Milyarder Elon Musk, Palmer’a verdiği cevabın devamında şunları söyledi:

“Çocuklarım 12 yaşındayken Palmer’ın bana gönderdiği saçma scriptten daha iyi kod yazıyordu. Dediğim gibi, yazdığın kodun çok iyi olduğunu iddia ediyorsan bunu dünyanın geri kalanıyla paylaş ve herkesin Twitter’da daha iyi zaman geçirmesini sağla. Paylaştığı zaman sizler de ne demek istediğimi anlayacaksınız. Jackson Palmer bir maşa olarak kullanılıyor.”

Palmer, daha önce yaptığı açıklamasında Tesla CEO’su Elon Musk’ın “her zaman bir dolandırıcı” olacağını iddia etmiş ve “dünyanın dolandırıcılara bayıldığını”, “bunun kimsenin umurunda olmadığını” söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.