Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,242.80
-679.92
Ethereum
$3,529.96
+14.08
Dogecoin
$0.14
-0.01
Ripple
$0.48
-0
Binance Coin
$607.54
+2.9
Litecoin
$78.44
-1.13
Monero
$170.69
+1.11
Cardano
$0.41
-0.01

GALXE 2.0 GELİYOR! İŞTE DETAYLAR!

564

Planlanan yayınlama tarihi – 19 Eylül 15:00 TSİ

Galxe 2.0 Tanıtımı – Bölüm 1: Mobil Uygulama, GAL Token Utility Güncellemesi, Akıllı Bakiye, Web3 Puanı ve Daha Fazlası

Galxe, son iki yılda Milyonlarca kilometre taşına ulaştı: X’te 1 milyon takipçi, 12 milyon benzersiz cüzdan adresi, 100 milyon kimlik bilgisi. Bu rakamlar bizi şunu düşünmeye yöneltti: Billion to Web3’e katılmamız için bir sonraki adım nedir? 

Cevabın kullanıcı deneyimi olduğuna inanıyoruz. Bir yıl süren özveri ve yenilikçiliğin bir sonucu olarak Web3’ün daha önce görülmemiş olan en üstün kullanıcı deneyimi için heyecanla tam bir yükseltmeyi başlatıyoruz ve Galxe 2.0’ı duyuruyoruz. Bu yükseltme, Galxe Mobil Uygulama, GAL Token kullanımı güncellemeleri, Akıllı Bakiye, Web3 Puanı, Telegram ve Discord Bot v2 ve Galxe Kimlik güncellemelerini içeriyor.  

Bu üç bölümlük özellikler ve yükseltmeler serisinde, hem sadık topluluğumuz hem de geliştiriciler için topluluk büyümesini beslemeye yönelik özelleştirilmiş iyileştirmeleri açıklayacağız.. İlk olarak, sadık topluluk üyelerimizin deneyimini zenginleştirmeyi amaçlayan özelliklere odaklanarak başlıyoruz ve onların önemini vurguluyoruz.


Galxe Mobil Uygulaması

Bugün, Galxe 2.0’ın temel taşı olan Galxe Mobil Uygulamasını tanıtmaktan heyecan duyuyoruz! Artık, ister masanızda ister hareket halinde olun, hiçbir Galxe Kampanyasını kaçırmayın! Son derece sezgisel bir arayüze sahip olan bu uygulama olasılıklar dünyasını aralıyor.

Galxe uygulaması, kampanyalara göz atmanıza, proje alanlarında arama yapmanıza, Galxe ID profilinizi yönetmenize ve çok daha fazlasına olanak tanır. Yeni web3 projelerini ve devam eden kampanyaları keşfetmek, en sevdiğiniz dApp’lere katkıda bulunmak, Discord rolleri talep etmek, sadakat puanı kazanmak, NFT ve OAT ödülleri talep etmek ve Galxe topluluğunda neler olup bittiğinden haberdar olmak için uygulamayı kullanın.

Galxe uygulaması, yeni Web3 fırsatlarına açılan cep portalınızdır!

Galxe Uygulaması, 2023’ün 4. çeyreğinin başlarında testflight’ta kullanılabilir olacak.

Galxe Uygulaması sahneye çıkarken yenilikçiliğimiz burada bitmiyor. Galxe deneyiminizi nasıl yükseltebileceğini öğrenmek ve diğer dört olağanüstü özelliği keşfetmek için okumaya devam edin!


Galxe Akıllı Bakiye

Mobil cüzdanlar daha kolay kullanılabilir hale gelmesine rağmen, tüm bu blok zincirleri arasında geçiş yapmanın ve ödülleri almak için her türlü token’da gaz ücreti ödemenin hala zahmetli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, mobil ve masaüstü deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için Akıllı Bakiye özelliğini başlatıyoruz!

Galxe’nin yenilikçi Akıllı Bakiye özelliğini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz – hepsi bir arada bir ödüllendirme deneyimi. Artık stabilcoin’lerinizi ve GAL token’larınızı Galxe platformuna yatırabilirsiniz. Yatırılan token’lar, Galxe Akıllı Bakiyenizde krediye dönüştürülür ve sisteme entegre ettiğimiz 26 farklı blok zinciri üzerinde işlem yaptığınız sırada bu token’ları işlem ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz. Farklı zincirler arasında token takası yapma zahmetine veda edin! 

Bu krediyi ayrıca Galxe Pasaportu, Galxe Web3 Puanı edinmek, token ödülleri talep etmek ve Galxe 2.0’daki gelecek özelliklere (Galxe Premium özellikleri dahil) erişmek için de kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda sıcak cüzdanınızdan doğrudan ödeme yapmaktan daha az risklidir. Bu devrim niteliğindeki gelişme, topluluğumuzu daha fazla esneklik ve sorunsuz işlemlerle güçlendirmektedir.

Akıllı Bakiye ile Galxe, erişilebilir ve akıcı blok zinciri etkileşimi için yeni bir standart belirliyor. Akıllı Bakiye’nin tanıtılmasıyla birlikte, GAL token, tüm özellikler için Galxe platformunda birincil ödeme seçeneği haline geldi.

Galxe Akıllı Bakiye, 2023 Eylül ayının sonlarında herkes için kullanılabilir olacak.


Galxe Web3 Puanı

Web3’teki genel durumunuzu hiç merak ettiniz mi? Galxe Web3 Puanı size bunu ve çok daha fazlasını söyleyebilir. Bu, Web3’ün FICO’su.

Galxe Web3 Puanı, beş önemli yönü kapsar:

  1. Tecrübe: Bu, cüzdanınızın ve Galxe ID’nizin yaşı ve geçmişini yansıtır.
  2. Popülarite: Bu, sosyal etkinizi yansıtır. Sosyal medya hesaplarınızda ne kadar çok sosyal etki yaratırsanız, o kadar yüksek Popülarite seviyesine ulaşacaksınız.
  3. Uzmanlık: Bu, Galxe’deki ilgi alanlarınızı ve etkinliklerinizi yansıtır. Bu puanı artırmak için daha fazla kampanyaya katılın.
  4. Varlık: Bu, blockchain varlıklarınızı yansıtır. Bu puanı artırmak için mavi çip NFT’lere  ve değerli token’lara sahip olun.
  5. İnsanlık: İnsan olma olasılığınızı yansıtır. Zincir üstünde aktif olun, sosyal etkinizi kanıtlayın, zenginliğinizi gösterin ve yüz tanıma testinden geçin. Bu puanı artırmak için Trusta veri sağlayıcısı olacaktır. Bir adresin Trusta puanı 80’den büyükse, adres işaretlenecektir.

Gördüğünüz gibi, Galxe Web3 Puanı, Web3 yolculuğunuzun özel bir ölçüsünü temsil eder ve sizi sosyal medya etkileşimi, blockchain eylemleri ve portföy yönetimi için ödüllendirir. Galxe Web3 Puanı, yalnızca dijital itibarınız değil, aynı zamanda Web3 kimliğinizi dinamik olarak sergileyen benzersiz bir Soulbound NFT’dir

Galxe Web3 Puanınıza bağlı özel deneyimler yaratırken çeşitli Web3 toplulukları ile gelecekteki işbirlikleri için bizi takip edin!

Galxe Web3 Puanı artık kullanılabilir. Hemen oluşturun! (link)


Telegram & Discord Bot V2

Galxe Discord ve Telegram Botlarının 1. sürümü, topluluk yöneticilerinin Galxe kampanyaları içinde kimlik bilgilerini doğrulamaları için tasarlanmıştı. Şimdi bunu tüm Galxe kullanıcılarına sunuyoruz. Geliştirilmiş v2 Discord ve Telegram botları ile Galxe topluluğu ile etkileşime girmek hiç olmadığı kadar kolay. Galxe topluluğunda Spaces alanını takip eden topluluk üyeleri, bu Spaces’larda yeni Kampanyalar başlatıldığında  Discord ve Telegram’da özel bildirimler alacak.

Discord ve Telegram Bot V2 şunları içerir:

  1. Takip ettiğiniz Spaces’lardaki yeni Kampanyalar için bildirimler
  2. Günlük popüler Kampanyalar için bildirimler
  3. Yakında daha fazla yerel Galxe entegrasyonu!

Galxe Discord ve Telegram Botlarına Bağlanın (link)


Galxe ID V2 Artık Sosyal Giriş ve Çoklu Adresi Destekliyor

Birden fazla blok zinciri alan adınız ve cüzdan adresiniz varsa, artık hepsini tek bir Galxe ID’ye bağlayabilirsiniz!

Galxe, çoklu cüzdan bağlamayı desteklemenin yanı sıra yalnızca sosyal hesaplar için giriş seçeneğini de destekleyecektir. Artık blockchain üzerinde eylem gerektirmeyen kampanyalara katılmak için bir cüzdana ihtiyacınız yok! 

Galxe ID V2, 2023 Eylül ayının sonlarında  Galxe.com’da kullanıma sunulacak.


Galxe 2.0 Sizin İçin Ne Anlama Geliyor? 

Galxe Mobil Uygulaması ve bu yazıda bahsedilen özellikler, Astronotlar topluluğumuzun çeşitli üyelerine sorunsuz ve zahmetsiz bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Web3 topluluğunu desteklemek için önde gelen platformlardan biri olan Galxe, 12 milyonu aşan etkileyici bir topluluk oluşturmuş ve 3.300’den fazla kuruluşun 36.000’den fazla büyüme ve sadakat kampanyasını yürütmesine yardımcı olmuştur. 

Web3 markaları için bir sadakat programı çözümü olmanın ötesinde, Galxe aynı zamanda 450.000’den fazla doğrulanmış Galxe Pasaport sahibiyle Web3’teki en büyük dijital kimlik sağlayıcı olarak öne çıkmıştır ve milyonlarca kimlik bilgisi oluşturmuştur.

Son iki yılda Galxe, 26 blok zincirindeki 5.5 milyon benzersiz adrese 66.62 milyon Galxe OAT’ı (Onchain Achievement Tokens) ve sadakat NFT rozetleri vermiştir. Şimdi, bir sonraki adım için fazlasıyla hazırız. 

Galxe 2.0 Part 2: Proje Sürümü’nü takip edin! Bu bölümde, Web3 projelerinin Galxe’de topluluk büyümesini desteklemesine yardımcı olmak için oluşturulan özelliklere değineceğiz! 


Galxe Hakkında 

Galxe, lider web3 topluluk oluşturma platformudur. Bugüne kadar 12 milyondan fazla benzersiz kullanıcısı ile Galxe, ödül tabanlı sadakat programları ile Optimism, Polygon, Arbitrum ve 3.300’den fazla ortağın büyümesini desteklemiştir.

Web3 Topluluğunuz Sizi Bekliyor 

Website | Docs | Twitter | Medium | Discord | Telegram | Newsletter

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.