Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,979.55
+668.03
Ethereum
$3,746.35
+54.58
Dogecoin
$0.17
0
Ripple
$0.54
+0.01
Binance Coin
$601.87
+5.01
Litecoin
$84.85
+0.26
Monero
$141.39
+0.04
Cardano
$0.46
0

Elon Musk, Twitter Genel Merkezine Girdi!

0

Kripto para sektöründe volatil günlerin yaşandığı görülüyor. ABD borsalarına rağmen son 2 gündür Bitcoin ve Ethereum‘un ciddi miktarda değer kazanmayı başarması, altcoin‘lerin de yükseliş yaşamasını sağlıyor.

Geçtiğimiz saatlerde Twitter biyografisini “Twit Şefi” olarak değiştiren Tesla CEO’su ve kurucusu Elon Musk, an itibariyle yeni bir video paylaştı. Twitter genel merkezinde çekildiği görülen bu videoda, Elon Musk’ın lavabo ile merkezin içerisinde gülerek yürüdüğü görülüyor.

Artık Twitter’ı satın alacağı kesinleşmiş gibi görülen Musk, konu ile ilgili şu cümleyi aktardı:

“TWİTTER HQ’YA (GENEL MERKEZ) GİRMEK.”

“BUNUN (LAVABO) İÇERİ GİRMESİNE İZİN VERİN!”

Dün itibariyle Bloomberg’in aktardıklarının doğru çıktığı görülüyor. Bu akşam itibariyle Twitter çalışanları bir konuşma yapması beklenen Musk, bu isimlerin yüzde 75’inin işine son vereceği tahmin ediliyor.

Bitcoin (BTC) Ve Dogecoin (DOGE), Bu Satın Alıma Tepki Verecek Mi?

Bir süredir Elon Musk’ın Twitter satın alımı sonrasında platforma ödeme yöntemi olan BTC ve DOGE‘yi eklemesi bekleniyor.

Artık bu satın alım anlaşmasının neredeyse kesinleşmiş olması ise Dogecoin‘in yükseliş yaşamasını sağlamaya devam ediyor.

Her ne kadar Elon Musk’ın son paylaşımı DOGE’nin sadece yüzde 2’lik bir değer kazanmasını sağlamış olsa da, ilerleyen saatlerde bu oranlarının artması beklenmekte.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.