Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,618.49
-2260.17
Ethereum
$3,272.02
-190.75
Dogecoin
$0.17
-0.02
Ripple
$0.55
-0.05
Binance Coin
$593.61
-18.55
Litecoin
$85.77
-9.6
Monero
$123.89
-10.09
Cardano
$0.51
-0.06

Dogecoin Elon Musk İle Yeni Ortaklığa Hazırlanıyor!

0

Hatırlayacağınız üzere Tesla CEO’su Elon Musk birçok defa popüler meme token Dogecoin (DOGE)’i desteklediğini belirtmişti. Daha önce Dogecoin (DOGE) için Tesla’nın yeni bir üretim tesisinin açılışı sırasında bir köpek maskotunun ışıklar şeklinde gök yüzüne yansıtılması sonrasında ivme kazanmıştı. Bu sefer ise Dogecoin yeni bir haberle karşımıza çıkıyor. DOGE, SpaceX tarafından geliştirilen Starlink teknolojisini kullanmaya hazırlanıyor.

Robinhood, Yaklaşık 5 Milyar Dolar Değerinde Dogecoin (DOGE) Tutuyor •  Coinkolik

Dogecoin Vakfı: “Misyonumuz DOGE’yi dünya çapında fiili bir para birimi yapmak”

Bir blog yazısında RadioDoge’nin altyapısı ile ilgili birkaç açıklamada bulunan Dogecoin Vakfı, “RadioDoge’nin , normal internet altyapısı erişimi dışında yaşayan bireyler için Dogecoin’e ucuz, geniş ölçekli erişim sağlamak için küresel Starlink uydu ağıyla birlikte düşük maliyetli radyo teknolojisini kullanmaya odaklandığını” belirtti ve şu sözleri ekledi:

“Gelecek nesiller için bir değişim”

Ayrıca Vakıf, Dogecoin’in Starlink teknolojisini kullanma projesi ile ilgili; “Geleneksel internet altyapısı erişiminin dışında kalan insanlar için Dogecoin’e ucuz ve geniş ölçekli erişim sağlamak için küresel Starlink uydu ağını kullanmayı planlıyoruz.” açıklamasını yaparak şu sözleri ekledi:

“Bu proje ile dünyadaki herkese gözetimsiz bir DOGE cüzdanı oluşturma, mallar ve hizmetler için Dogecoin işlemleri yapma yeteneği veren projeler sunarak, Dogecoin’in her yerde insanların yaşamlarını olumlu yönde etkileme potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Dogecoin Vakfı bir yandan hala yolun başında olduklarını belirtirken bu gibi projelerin Dogecoin’i gelecek nesiller için bir değişim ve finansal bir araç yapma hedefini gerçekleştirmeye yönelik önemli adımlar olarak ifade ediyor

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.