Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,160.49
-232.28
Ethereum
$3,549.64
-15.97
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.49
-0
Binance Coin
$597.17
-0.89
Litecoin
$74.05
-0.61
Monero
$170.17
+2.95
Cardano
$0.39
-0

Bu Altcoin Yüzde 70 Düşüş Yaşayabilir!

0

Popüler bir analist Bitcoin ve popüler bir altcoin için tahminlerini paylaştı. 2018 Ayı piyasası yaşanırken Bitcoin (BTC) dip noktasını doğru olarak tahmin eden analist Smart Contracter, bu altcoin için yatırımcıları uyardı. İşte detaylar…

“Altcoin Terra, uzun vadeli bir zirveye tanık oldu”

Popüler analist Smart Contracter, 207 bin takipçiden oluşan Twitter hesabında Terra (LUNA)’nın beş dalgalı rallisini tamamladığını ve şimdi tam bir düşüş eğilimine doğru ilerlediğini takipçilerine aktardı ve şu sözleri ekledi:

“Bence Terra (LUNA) sonunda uzun vadeli bir zirveye tanık oldu. Zirveyi teyit etmek için bir düşüş eğilimi ile haftalık beş dalgalı yükselişi bitirecek”

Analist, altcoin LUNA’nın yüzde 50 seviyelerinde değer kaybedeceğini iddia ediyor. Popüler analist, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Teorinin tanımı ise “bir varlık, büyük bir eğilim tersine çevrilmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer” olarak açıklanabilir.

Bir diğer yandan analist, grafiğe bakıldığında LUNA için anlık fiyatı olan “84.29 dolar seviyelerinden yaklaşık yüzde 70’lik bir düşüş potansiyeli temsil eden 25 dolara doğru yöneliyor” yorumlarını da ekledi. Terra (LUNA), geçtiğimiz 24 saat içerisinde yüzde 2 değer kazandı. Yazının yazıma hazırlandığı sırada ise altcoin Terra, 84.29 dolardan işlem görüyor.

Analist: “BTC, 45 bin dolar seviyelerine güzel bir sıçrama yapabilir”

Bitcoin (BTC) hakkında da yorumlarını belirten popüler kripto para analisti, BTC için anlık olarak dört saatlik grafikte itici bir beş dalgalı düşüş sürecinde olduğunu belirterek, bu neden dolayısıyla önümüzdeki günlerde 45 bin dolar seviyelerine güzel bir sıçrama yapabileceği iddiasında bulunarak bu yükselişin uzun süre devam etmeyeceğini de tahminlerine ekliyor. Analist, konu hakkında ise şu sözleri söyledi:

“Ardından aşağı yönlü yeni bir düzeltme gelecek. Bitcoin için 37.000 ve 38.000 dolar arasındaki destek bölgesi kritik öneme sahip olacak.”

Yüksek gelen enflasyon verilerinin sonucunda Bitcoin tekrardan 40 bin dolar seviyelerinin üstüne çıktı. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde yüzde 1 değer kazanan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), anlık olarak 40,113.16 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: https://www.kriptoarena.com/uzman-analist-bu-altcoin-yuzde-70-dusus-yasayabilir/

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.