Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,350.67
+1251.65
Ethereum
$3,551.46
+41.71
Dogecoin
$0.14
+0.01
Ripple
$0.59
0
Binance Coin
$604.26
+9.87
Litecoin
$74.45
+1.35
Monero
$164.78
+1.45
Cardano
$0.45
+0.01

Crypto.com, ABD’deki Kurumsal Müşterileri İçin Hizmetleri Askıya Aldı

0

Küresel kripto para borsası, mevcut piyasa koşullarında kurumsal düzeyde hizmetler için sınırlı talep olduğunu belirtiyor.

Crypto.com, 21 Haziran’dan itibaren hizmetin askıya alındığını duyurduktan sonra artık Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kurumsal müşterilere hizmet vermeyecek.

Singapur merkezli kripto para borsası, mevcut piyasa koşullarının test edilmesiyle daha da şiddetlenen hareketin birincil nedeni olarak kurumsal müşterilerden gelen sınırlı talebi gösterdi.

Crypto.com’dan yapılan açıklamada, platformun kurumsal kullanıcılarına hizmeti askıya alma kararının önceden bildirildiği belirtildi. Crypto.com’un perakende mobil uygulaması ve platformu, Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamen çalışır durumda olmaya devam ediyor.

Amerikalı perakende kullanıcıları, Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen kripto para birimi türevlerine ve borsanın, kullanıcıların çeşitli kripto para birimlerinin gelecekteki hareketlerinde uzun veya kısa ticaret pozisyonları açmasına olanak tanıyan UpDown Options teklifine hala erişebilir.

Crypto.com, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kurumsal borsasının potansiyel olarak yeniden başlatılmasına açık olmaya devam ediyor.

Crypto.com, ABD kurumsal teklifindeki perdeyi kapatırken, yakın zamanda Singapur Para Otoritesi’nden dijital ödeme belirteci hizmetleri için resmi bir büyük ödeme kurumu lisansı aldı ve hizmetlerini ülkede sunmasına izin verdi.

Haziran 2023, Amerika’daki kripto para borsaları için çalkantılı bir ay oldu. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), gözünü Binance.US ve Coinbase’e dikti ve her iki borsaya karşı çok sayıda menkul kıymet yasası ihlali iddiasıyla yasal işlem başlattı.

ABD’nin sektöre yönelik düzenleyici baskısı FTX’in çöküşünden yaklaşık sekiz ay sonra sıkılaştığı için, daha geniş kripto para birimi ekosistemi SEC’in eylemlerine tepki gösterdi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.