Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Bu Fenomenle Sohbet Etmek 1 Bitcoin!

0

Dolandırıcılık geçmişi olan ve yaşadıkları hem filme döküp hem de kitap olan Jordan Belfort, evinde ABD medyasından New York Times’ı ağırladı. Kripto geçmişinde Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine karşı olumsuz yaklaşım içinde olan Belfort şimdilerde kripto para birimlerini destekliyor ve onları dijital altın olarak gördüğünü söylüyor.

Did Jordan Belfort Sink Coco Chanel's Former Yacht?

The Wolf of Wall Street (Wall Street’in kurdu) takma adı ile bilinen Belfort, şimdilerde özel konuklarını hafta sonları evinde ağırlayarak onlara kripto para tavsiyeleri veriyor. Belfort ile hafta sonu kripto para odaklı vakit geçirmek, kripto paralar ile ilgili sohbet etmek ve bilgi almak ve her hafta mutlaka gittiği İtalyan restoranında onunla yemek yemek isteyen her kişi Wall Street kurduna 1 BTC yani yaklaşık 40 bin dolar ödüyor.

Kripto Paralara Bakış Açım Değişti!

Kripto para birimlerine karşı bakış açısının zamanla değiştiğini belirten Jordan Belfort, kendi hakkında öz eleştirilerde bulundu:

“Kripto paralara şüpheyle bakıyordum. Aşamalı olarak fikrimi değiştirdim.

Kripto sektörünü öğrendikçe yani aslında fiyat da artmaya başladıkça daha olumlu bakmaya başladım.

Bu bağlamda şahsen, merkezi olmayan finansın ve kripto para birimlerinin finansın geleceği olduğuna inanıyorum ve bu şeyleri bilmeniz gerekiyor.”

Geçtiğimiz aylarda  Fortune ile röportaj yapan Jordan Belfort, Bitcoin’i överek fiyatının 100.000 dolara ulaşacağına inandığını söyledi. Belfort ayrıca BTC ve diğer kripto para birimlerinin daha fazla düzenlenmesi için yapılan çağrıları da desteklediğini belirtti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.