Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
-3209.1
Ethereum
-279.92
Dogecoin
-0.02
Ripple
-0.06
Binance Coin
-6.75
Litecoin
-12.37
Monero
-12.81
Cardano
-0.09

Son tıklayan 1 Bitcoin kazanıyor

9

Dünya’nın kripto para borsası Binance sosyal medya etkileşimini artırmak ve müşteri kazanmak amaçlı olarak geliştirerek duyurduğu yarışma Binance Button Game kazananlara hediyeler ile bitcoin kazandırdığı oyundur.

Binance Finans tarafından yapılan duyuru da Bitcoin Button (Bitcoin Butonu) internet üzerinde oluşturan butona tıklanarak hediye kazanmayı amaçlıyor. Tıklama sonrası kazançlar arasında hediye olarak BTC, NFT ve diğer para ödülleri yer alıyor. Bazı şanslı Binance müşterileri bu oyun sayesinde 1 BTC kazanabiliyor.

Binance Button Game Nedir?

Binance Button Game Nedir?

TR uzantısı ile de dijital para piyasasında en büyük borsalardan biri olan Binance müşterilerinin sosyal medyadaki iletişimleri ile etkileşimlerini artırmak amaçlı olarak BTC kazandıran bir oyundur. Bu oyun sayesinde dijital para kazanma şanısınız olabiliyor. Ödüller arasında 1 BTC, 10 Bin dolara kadar para ve gizemli kutu olarak Görülen NFT bulunuyor.

Binance Button Game Nasıl Açılır?

Binance Button Game oyununu açabilmeniz için öncelikli olarak Binance Platformunda üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik sonrası oyun oymana ve kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Oyunda kazanç sağlamanız da oldukça garip bir kurallara bağlanmış. Bu oyuna katılımın sağlanması için aynı anda sistemde 50 bin kişinin katılım yapması gerekiyor. Bu sayıya ulaşıldığında oyunun mantığı geri sayım başlıyor ve 60 saniyelik bir sayım yapılıyor. Burada butona son tıklayan kişi 60’ncı saniyeyi tutturursa oyunu kazanmış oluyor ve 1 BTC sahibi oluyor. Bu oyuna kazanamayanların ikinci bir şansı da 10 bin dolarlık para kazancı ile NFT ödülü kazancı şansınızı yürütebiliyorsunuz. Bu da çekilişler ile yapılıyor.

Nasıl oynanır:

 • Bitcoin Buton oyunu sayfasına gidin.
 • Binance veya Twitter hesabınızla kayıt olun.
 • En uygun olduğunu düşündüğünüz anda Bitcoin Tuşuna tıklayın. 
 • Oyunun kuralları oldukça basit, bir Bitcoin kazanmak için tuşa tıklayan son kişi siz olun. Tıklama hakkınızı akıllıca kullanın!

Diğer önemli bilgiler:

 • Her bir hesap tuşa bir kez basabilir.
 • 60 saniyelik bir sayaç geri sayım yapacaktır. Ne zaman birisi tuşa tıklarsa sayaç 60 saniyeye sıfırlanır. Sayaç sıfıra ulaştığında oyun biter.
 • Oyun hemen başlamayacaktır. Geri sayım, ancak 50.000 kişi oyuna kayıt olduğunda başlayacaktır. 
 • Bir şans daha ister misiniz? Diğer hesap seçeneği ile oturum açın. Eğer halihazırda Twitter hesabınızı kullandıysanız, bir sonraki sefer Binance hesabınızla oturum açın.

Sonuçlarınızı Twitter’da paylaşın – 10.000 $ Değerinde BTC dağıtılacak!
Eğer ana ödülü kazanmazsanız üzülmeyin, sonuçlarınızı Twitter’da paylaşarak 10.000 $ değerindeki BTC ödül havuzuna katılabilirsiniz. Katılmak için: 

 • Binance veya Twitter hesabınızla Bitcoin Tuşu oyununa kayıt olun. 
 • Bitcoin Tuşuna tıklayın.
 • Twitter’da Binance’i takip edin. 
 • “Tıklama Numaranızı” gösteren oyun sayfanızın ekran görüntüsünü Twitter’da, Bitcoin hakkında bir bilgi yazıp #BitcoinButton ve #Binance etiketleri ile birlikte paylaşın.
Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.