Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,160.49
-232.28
Ethereum
$3,549.64
-15.97
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.49
-0
Binance Coin
$597.17
-0.89
Litecoin
$74.05
-0.61
Monero
$170.17
+2.95
Cardano
$0.39
-0

Binance Türkiye, kullanıcılarını uyardı

0

Binance Türkiye, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kullanıcılarını dolandırıcılara karşı uyardı. Günümüzde kripto paraların benimsenmesiyle sektöre yönelik dolandırıcılık suçları da eş zamanlı artmaya devam ederken, Binance Türkiye’den uyarı mesajı geldi.

Binance Türkiye Twitter üzerinden yaptığı paylaşımıyla, son zamanlarda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan sahte reklam panolarına vurgu yaptı. Ayrıca sahte reklam panosu düzenleyenlere ilişkin hukuki sürecin başlatıldığının da altını çizdi.

“Bir süredir Türkiye’nin farklı bölgelerinde aşağıdaki görsele benzer reklam panoları göze çarpmaktadır.Aşağıdaki görselin #Binance ile ilgisi yokturDolandırıcılık faaliyeti içinde oldukları açıkça belli olan kişiler hakkında gerekli hukuki süreçler başlatılmıştır.”

Türkiye’de sahte reklam panolarının artmasıyla geçtiğimiz ay Binance Türkiye önemli bir hamlede bulunmuştu. Borsa, kullanıcılarının sahte iletişim numaralarıyla iletişime geçmesini engellemek için, kullanıcılarının 7/24 hizmet alabileceği müşteri hizmetlerini aktif hale getirmişti.

Binance 901x600 - Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!

Geçtiğimiz Nisan ayında Binance Türkiye tarafından regülasyonları konu alan 13 maddelik öneri metni yayımlanmıştı. 13 maddelik öneri metninin içerisinde borsa kullanıcılarına doğrudan erişim sunulması ve kullanıcıların kripto paralara erişimlerinde özgür olması gibi maddeler de yer almıştı.

Daha önce üye olmadıysanız link üzerinden üye olabilir ve kripto dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.