Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,225.86
-257.34
Ethereum
$3,535.59
+104.4
Dogecoin
$0.12
0
Ripple
$0.49
-0.01
Binance Coin
$599.46
+12.04
Litecoin
$73.81
+0.47
Monero
$169.17
-3.52
Cardano
$0.39
+0.01

Binance TR Borsasına Erişim Kesildi!

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yatırımcıların en çok tercih ettiği platform olarak öne çıkmaya devam ediyor. Geçmiş yıllarda Türk vatandaşlar Türk lirası üzerinden işlem yapabilmek için BTC Turk Pro ve Paribu gibi yerel borsaları tercih ettiği görülürken, artık Binance TR‘yi kullandıkları dikkat çekmekte.

Dünyaca ünlü Binance borsasının Türkiye platformu olan Binance TR’de bugün itibariyle kritik saatler yaşanmakta. Birçok yatırımcı ünlü borsaya giriş yapamadıklarını aktarırken, Bitcoin ve altcoin yatırımlarının güvende olup olmadığı konusunda ikilemde kalmış durumda.

Binance TR Borsasına Erişimde, Bu Operatör Sorun Çıkartıyor!

Türkiye‘nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olan Vodafone’u kullanan yatırımcılar, Binance TR borsasına giriş yapamadığı görülmekte. Bu hataları Binance borsasına bildiren yatırımcılar, resmi Binance TR Destek Twitter hesabının şöyle bir bildiri paylaştığı görüldü.

Bir yatırımcının hatasını iletmesinin ardından bir tweet paylaşan resmi Binance TR Destek Twitter hesabı, şu açıklamalarda bulundu:

“MERHABALAR, ALMIŞ OLDUĞUNUZ AĞ BAĞLANTI HATASI OPERATÖR KAYNAKLI OLUP, HÜCRESEL VERİYİ DEĞİŞTİRDİĞİNİZDE DÜZELECEKTİR.”

“BAZI KORUMA/AİLE PAKETLERİ BİNANCE TR UYGULAMASINDA BU GİBİ DURUMLARA NEDEN OLABİLMEKTEDİR.”

“LÜTFEN İNTERNET SERVİS SAĞLAYICINIZ İLE GÖRÜŞÜNÜZ.”

Borsaları üzerinde bir sorun olmadığını aktaran Binance TR Destek, yaşanan erişim sorununun operatör kaynaklı olduğunu vurgulamakta. Bu sorunun çözümü için internet servis sağlayıcısı ile görüşülmesi gerektiğini aktaran ünlü borsa, an itibariyle halen kapsamlı bir resmi açıklama yapmadığı gözlenmekte.

Bitcoin ve altcoin yatırımları hakkında bir güvenlik açığının olmadığının öğrenilmesi ise yatırımcıların korkusunu ortadan kaldırmış durumda.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.