Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,370.57
+720.88
Ethereum
$3,520.99
+23.81
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.60
+0.01
Binance Coin
$596.70
+5.58
Litecoin
$73.22
+0.16
Monero
$163.53
+0.6
Cardano
$0.44
0

Binance, listelenecek token’ları bilenleri ödüllendirecek

11

Binance, dünyanın en büyük borsası konumunda bulunmaktadır. Bu sefer, kullanıcılarına Next adını taşıyan ilginç bir ödüllendirme platformu sunmaktadır. Borsa, vadeli işlemler piyasasında listeleyeceği coin’leri doğru tahmin eden kullanıcılarını çeşitli kuponlar ya da indirimlerle ödüllendirecektir.

Kripto para borsası Binance, Binance Next adını taşıyan bir platformun duyurusunu yaptı. Bu yeni platform sayesinde kullanıcılar, borsanın vadeli işlemler kısmında listelenecek olan yeni token’ları tahmin etmeye çalışacaklar.
Kullanıcılar, platforma listelenmesini umdukları token’ları yazabilecek ve doğru tahminde bulundukları takdirde ödüller kazanabilecekler. Bu ödüller arasında vadeli kripto işlemleri için kuponlar veya indirimler bulunacak.
Binance müşterileri, tahminleri için 1 USDT ödeme yapacaklar ve en fazla 3 adet token seçebilecekler. Eğer seçtikleri token listelenmezse, kullanıcılar sabit coin’lerini geri alabilecekler.
Ayrıca, yapılan açıklamada bu platformun bir token listeleme oylaması olmadığı ve borsanın listeleme prosedürlerine bağımsız olarak devam edeceği belirtildi:
“NEXT platformu, Binance’in listeleme prosedürlerinden bağımsız olarak faaliyet gösterecektir.”

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.