Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$68,715.92
-487.84
Ethereum
$3,835.35
+76.52
Dogecoin
$0.17
-0
Ripple
$0.53
-0.01
Binance Coin
$600.64
-0.86
Litecoin
$83.94
-0.96
Monero
$142.97
+2.3
Cardano
$0.46
-0

Beşiktaş’ın Eski Futbolcusu Metaverse’de Evlendi!

3

Kripto piyasasında metaverse ürünleri yakından takip edilmeye devam ediyor. Dijital varlıkların yeni trendi olan bu teknoloji, birçok ünlü isminde yoğun bir şekilde dikkatini çektiği gözlenmekte. Türkiye’nin en önemli takımlarından bir tanesi olan Beşiktaş’ın eski başarılı futbolcusu Gana asıllı Alman Kevin-Prince Boateng, metaverse hakkında yeni bir adım attı.

2 yıldır Valentina Fradegrada isimli model ile birlikteliği bulunan Kevin-Prince Boateng, 3. evliliğini gerçek hayatın haricinde başarılı metaverse evrenlerinden bir tanesi olan Over’da da (OVR) gerçekleştirdiği görüldü.

Dün itibariyle İtalya’nın Toskana bölgesindeki Radicondoli köyünde birlikteliğini başlatan Kevin-Prince Boateng – Valentina Fradegrada çifti, magazin gündeminde yer alırken bugün itibariyle ise kripto gündeminde yer edinmiş durumda.

Metaverse Teknolojisi Gelişmeye Devam Ediyor!

En başarılı düğün organizatörlerinden bir tanesi olan Enzo Miccio’nun katkılarıyla düzenlenen metaverse düğünü, Kevin-Prince Boateng’in birçok kripto para yatırımcısının desteğini kazanmasını sağlamış durumda.

Türk kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği bir proje olan Over (OVR) son dönemlerde tekrardan gündeme gelmeye başladı. Bitcoin‘in düşüş yaşadığı esnada bu düğün gelişmesi ile birlikte değerine değer katmayı başaran OVR, ilerleyen süreçte BTC’nin değer kazanmasıyla birlikte ise çok daha volatil yükselişler yaşayabilir.

Halen emekleme aşamasında olan proje, ilerleyen yıllar için büyük bir potansiyel barındırıyor olsa da, ekip bu vaatlerini gerçekleştirecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.