Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,316.87
+445.49
Ethereum
$3,788.10
+45.99
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$603.86
+1.49
Litecoin
$84.83
-0.43
Monero
$142.02
+0.47
Cardano
$0.46
0

Twitter CEO’sunun BTC Analizi

1

Eski Twitter CEO’su Jack Dorsey, lider kripto varlık olan Bitcoin‘e (BTC) olan inancında hiçbir eksilme olmadığını ve ilerleyen yıllarda BTC‘nin internetin yerel para birimi olacağını söylüyor.

CNBC tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, ödeme platformu Block’un CEO’su, piyasa değerine göre en iyi dijital varlık olan Bitcoin‘e güvenmeye devam ediyor.

Eski Twitter yöneticisi, şirketinde Bitcoin‘i ileriye dönük olarak daha yoğun bir şekilde kullanmayı planladıkları için Block’un artık yalnızca bir ödeme platformu olmayacağını söyledi.

Dorsey, lider kripto para birimi olan Bitcoin‘i (BTC) “küresel para aktarımı için en uygun araç” olarak nitelendirdi ve CNBC’ye göre Block’un operasyonları artık BTC sayesinde çok daha hızlı gerçekleşmeye başlayacak.

“BİTCOİN’İN GELİŞİMİ, DİĞER TEKNOLOJİLERE GÖRE YAVAŞ GELEBİLİR, ANCAK BU ÜRÜN PARA DEPOLAMA VE İLETİMİN GERÇEKLEŞMESİNİ SAĞLIYOR, GELİŞİMİNİN YAVAŞLIĞI ÇOK NORMAL.”

Bitcoin‘in gelişimini diğer teknolojilerle kıyaslayan Dorsey, BTC üzerinde bulunan yavaşlığın çok normal olduğunu aktarmakta.

Lider kripto para biriminin bir para depolama ve iletme aracı olduğunu aktaran ünlü CEO, gelişimin ilerleyen dönemlerde artış göstereceğine inanıyor.

Block CEO’su Dorsey, internetin yeni bir para birimine ihtiyacı olduğunu söyleyerek, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“İNTERNET KENDİNE ÖZGÜ BİR PARA BİRİMİ GEREKTİRİR VE BU ROLÜ DOLDURMAK İÇİN TÜM TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİNE BAKILDIĞINDA, BİTCOİN’İN ŞU ANDA TEK ADAY OLDUĞU AÇIKTIR.”

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.