Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,316.87
+445.49
Ethereum
$3,788.10
+45.99
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$603.86
+1.49
Litecoin
$84.83
-0.43
Monero
$142.02
+0.47
Cardano
$0.46
0

Türk Meme Coin IMARO Büyük Bir Yakıma Hazırlanıyor!

32

Sokak röportajlarında yapılan bir ankette, belediye başkan adayı hakkında sorulan bir soruda vatandaşların verdiği yanlış cevaplar arasında “Ekrem İmaro” ismi dikkat çekti. Bu yanıttan esinlenen Türk geliştiriciler, 31 Mart Seçim gecesi IMARO adında bir meme coin piyasaya sürdüler. Kısa sürede IMARO coin’in değeri hızla artarak 8 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Bu hızlı yükseliş, kripto para topluluğu arasında büyük bir ilgi uyandırdı.

Projenin popülerliği arttıkça, proje sahibi Metin Redjepi’den $IMARO için bir oyun geliştirdiklerine dair haber geldi. Kurucunun paylaştığı tweet ve meme konseptini taşıyan bu oyun, geniş bir ilgi gördü. Kullanıcıları ödüllendiren ve coin yakma mekanizmasını içeren oyun, kripto para topluluğunda heyecan yarattı.

IMARO Büyük Bir Yakıma Hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde X (Twitter) Space’de konuşan kurucu, IMARO için büyük bir yakıma hazırlandıklarını söyledi. Bu haber sonrası Kripto Fenomeni MagCoin de hodl ettiği coinlerin yarısını yakmaya hazır olduğunu söyledi.

Meme coinlerde buna çok alışık olmasak da PEPE Coin’de büyük bir yakım yapmıştı ve hızlıca değer kazanmıştı.

Bu haber sonrası IMARO coin fiyatı yükselmeye devam ediyor. Yakım işleminin nasıl olacağı ve ne kadar yakılacağı konusunda henüz net bir bilgi olmasa da Metin Redjepi önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgiler paylaşılacağını belirtti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.