Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,732.77
-695.02
Ethereum
$3,463.53
-152.9
Dogecoin
$0.13
-0.01
Ripple
$0.50
+0.02
Binance Coin
$599.55
-7.95
Litecoin
$76.00
-2.59
Monero
$173.51
-2.2
Cardano
$0.40
-0.02

Türk Meme Coin $IMARO Bitci’de Listeleniyor!

16

31 Mart seçim gecesi hayatımıza giren imaro, 7 Haziran’da Bitci borsasında TRY paritesiyle listeleniyor.

Sokak röportajlarında yapılan bir ankette, belediye başkan adayı hakkında sorulan bir soruya vatandaşların verdiği yanlış cevaplar arasında “Ekrem İmaro” ismi dikkat çekmişti. Bu esprili yanıt, Türk geliştiricilere ilham verdi ve 31 Mart Seçim gecesi IMARO adında bir meme coin piyasaya sürüldü. IMARO coin, kısa sürede büyük ilgi gördü ve değeri hızla artarak 8 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Bu başarı, hem geliştiricilerin hem de yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Ardından İmaro geliştirici ekibi hız kesmeden çalışmalarına devam etti. Ekip, öncelikle “Flappy İmaro” adında eğlenceli bir meme oyunu geliştirerek topluluğa sundu. Bu yaratıcı adımın ardından, daha büyük bir etki yaratmak amacıyla, arzın %33’ünün yakıldığı kapsamlı bir burn kampanyası başlattılar. Bu hamleler, İmaro’nun popülaritesini artırırken, topluluğun ilgisini ve güvenini de pekiştirdi.

Flappy İmaro duyuru paylaşımı

Burn etkinliği duyuru paylaşımı

Bu hamlelerden sonra $IMARO ekibi, çalışmalarına ara vermeden devam etti ve 22-23 Mayıs’da düzenlenen Türkiye’nin en büyük kripto etkinliklerinden biri olan BlockchainX İstanbul’da topluluğuyla buluştu. Etkinlikte, $IMARO ekibi projelerini tanıttı, gelecekteki hedeflerini paylaştı ve kripto para dünyasındaki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Bu buluşma, topluluk ile ekibin bağlarını güçlendirirken, $IMARO’nun sektördeki yerini sağlamlaştırdı.

Imaro Bitci’de Listeleniyor

Bugün paylaşılan duyuruda, Imaro’nun Türkiye’nin önde gelen borsalarından biri olan Bitci’de TRY paritesiyle 7 Haziranda listeleneceği açıklandı. Bu heyecan verici haber, toplulukta büyük bir coşkuya yol açtı. Imaro’nun Bitci’de listelenmesi, kripto paranın erişilebilirliğini artırırken, yatırımcılar arasında da büyük bir ilgi uyandırdı. Topluluk, bu gelişmenin Imaro’nun değerini ve tanınırlığını daha da yükselteceğine inanıyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.