Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$51,659.45
+808.41
Ethereum
$3,001.11
+100.86
Dogecoin
$0.09
0
Ripple
$0.55
+0.01
Binance Coin
$381.99
+14.36
Litecoin
$69.55
+1.7
Monero
$123.26
+3.96
Cardano
$0.60
+0.02

Son Dakika: Ronaldo Fenerbahçe İddiaları Bu Coini Uçurdu!

0

Türkiye’nin sayılı futbol kulüplerinden bir tanesi olan Fenerbahçe’nin Fan Tokeni (FB), son dakikalarda çok sert yükselişe geçti. Uzun süredir forvet arayışında olan Fenerbahçe, Ajanspor’a göre bir dünya yıldızı ile prensip anlaşması sağladı.

Manchester United‘tan ayrılacağı konuşulan Cristiano Ronaldo, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus’un ve başkan Ali Koç’un yoğun çabaları sayesinde Fenerbahçe’yi tercih edebilir.

Ajanspor’un geçtiğimiz dakikalarda paylaştıklarına göre, Fenerbahçe, Cristiano Ronaldo’yu transfer etmek için tüm şartlarını zorladı ve dünya yıldızı isim ile prensipte anlaşmayı başardı.

Fenerbahçe Fan Token (FB) Yükselişe Geçti!

Cristiano Ronaldo gibi bir dünya yıldızı ile Fenerbahçe’nin yan yana gelmesi dahi Fenerbahçe Fan Tokenin (FB) değerine değer katmasını sağladığı görülüyor.

1.80 dolar seviyelerinden 2.08 dolar seviyelerine ani bir yükseliş yaşayan FB token, kısa bir süre içerisinde yüzde 15’ten fazla değer kazanmışa benziyor.

Her ne kadar yüzde 15 şimdilik düşük gibi gözüküyor olsa da, ilerleyen saatlerde Cristiano Ronaldo transferinde yeni gelişmelerin duyurulması FB token’in çok daha sert yükseliş yaşamasını sağlayabilir.

Şimdilik bu gelişmenin bir iddiadan ibaret olduğunu unutmamak gerek.

Güncelleme: Jorge Jesus, Ronaldo İddialarını Yalanladı!

Fenerbahçe’nin resmi taraftar sayfası 12 Numara, geçtiğimiz dakikalarda Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Ronaldo hakkında söylediklerini tweet olarak paylaştı:

“RONALDO 5 BÜYÜK LİGİN DIŞINDA BİR LİGDE OYNAMAYACAKTIR. NEREYE GİDECEK BİLMİYORUM AMA FENERBAHÇE’YE GELMEYECEĞİNİ SÖYLEYEBİLİRİM. BU BENİM İSTEMEDİĞİM İÇİN DEĞİL, KENDİSİ İSTEMEMESİNDEN DOLAYI…”

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.