Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,145.73
+502.68
Ethereum
$3,758.84
+11.35
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$602.53
+1.7
Litecoin
$84.72
-0.54
Monero
$142.57
+1.02
Cardano
$0.46
-0

Solana Memecoin’lerinden 23 Milyon Dolar Kazanan Trader Nasıl Kazandı?

1

Trader, BONK işlemi yaparak 6.28 milyon dolar, WIF işlemi yaparak 9.51 milyon dolar ve BODEN işlemi yaparak 7.04 milyon dolar kazandı.

Bir memecoin traderı, Solana’daki birkaç pozisyondan elde ettiği karlarla milyonlarca dolar nakit çekti.

26 Nisan’da, blockchain analiz firması Lookonchain, “paulo.sol” adlı Solana Adı Hizmeti hesabıyla bir traderın hareketlerini belirledi. Kripto cüzdanı, Dogwifhat (WIF), Jeo Boden (BODEN) ve Bonk (BONK) gibi mem temalı tokenler üzerinde kar elde etti.

Tader, BONK’a en erken 11 Kasım 2023’te yatırım yaptı. Kullanıcı, memecoin’in yükseldiğini fark etti ve token satın aldı. Daha sonra trader, alttan alıp yüksekten satmak için swing işlemleri gerçekleştirdi. Toplamda, trader BONK ticareti yaparak yaklaşık 6.28 milyon dolar kazandı.

Bonk al-sat, “paulo.sol” adlı kripto cüzdanından yapılıyor. Kaynak: Dexscreener (Lookonchain aracılığıyla)

Bu arada, trader WIF ve BODEN’i de fark etti. tokenlar ilk çıktığında, Solana memecoin sahibi hemen onlara atlamadı.

Ancak, tokenlar ilk kez yukarı yönlü hareketler gösterdiğinde, trader ağır alım yapmaya başladı. trader, WIF’i 4 Aralık 2023’te almaya başladı ve BODEN’i 6 Mart’ta işlem yapmaya başladı. Toplamda, trader WIF işlemlerinden 9.51 milyon dolar ve BODEN üzerinden 7.04 milyon dolar kar elde etti.

Genel olarak, trader Solana tabanlı meme tokenlerini çevirerek 22.83 milyon doların üzerinde bir kazanç elde etti. Trader zaten milyonlarca dolarlık kazanç sağlamış olsa da, kripto kullanıcısı yazının yazıldığı sırada 7.6 milyon dolarlık BODEN tokeni ve 5.7 milyon dolarlık WIF’e sahip.

Bu memecoin sahiplerinin yanı sıra, trader diğer memecoinlere de para yatırmaya başladı. Kripto cüzdanı Pup (PUPS) ve Popcat (POPCAT) olarak adlandırılan tokenleri almaya başladı.

trader, POPCAT için 1.77 milyon dolar ve PUPS için neredeyse 6 milyon dolar harcayarak, Solana’daki en büyük sahibi haline geldi.

Topluluk üyeleri, etkileyici hamlelerinden dolayı traderı övdü. Bir X kullanıcısı, traderın şanslı olmadığını, ancak diğerlerinden “daha fazla inanca” sahip olduğunu söyledi.

Başka bir kullanıcı, traderın “elmas” elleri olduğunu belirtti, bu da kripto traderlarını bile baskı altında tokenları tutabilen kişileri tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Bu trader, Solana memecoin çılgınlığından kar elde eden birçok kişiden sadece biridir. 29 Aralık’ta, bir tüccar, sadece 62 dolarlık bir SOL tabanlı mem jetonuna yatırım yaparak 2 milyon dolarlık bir ikramiye kazandı. 3 Nisan’da, başka bir kişi, memecoin çılgınlığı devam ederken, sadece bir saat içinde 13.000 doları 2 milyon dolara dönüştürdü.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.