Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

SEC Davası Sonrasında Binance’ten Jet Yanıt!

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edildi. Binance’e ek olarak SEC, kripto para borsası Binance’in CEO’su ve kurucu ortağı Changpeng Zhao’ya da dava açtı. Binance, SEC’in bu eylemi gerçekleştirmesinin ardından bir açıklama yaptı.

Binance’ten Cevap Gecikmedi

Binance, kripto para borsası Binance’in ABD operasyonlarını yöneten Binance US’nin SEC’e yanıt vermesinin ardından benzer bir hamle yaptı. Konuyla ilgili olarak Binance yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

SEC’in bugün sözde kurtarma gibi çareler aramak için Binance aleyhine dava açmayı seçmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradık. En başından beri, SEC’in soruşturmasıyla aktif olarak işbirliği yaptık ve sorularını yanıtlamak ve endişelerini gidermek için çok çalıştık. Sonunda, soruşturmalarını çözmek için müzakere edilmiş bir anlaşmaya varmak için kapsamlı iyi niyetli müzakerelere girdik. Ancak tüm çabalarımıza rağmen YSK bugün dava yoluyla bu süreçten vazgeçmiş, bunun yerine tek taraflı hareket edip dava açmayı tercih etmiştir. Bu seçim bizi hayal kırıklığına uğrattı.

Binance, SEC’in iddialarını ciddiye aldığını ve davada kendilerini savunma konusunda güçlü iradeye sahip olduklarını belirtti. Ancak Binance, SEC’in kendileriyle etkili bir şekilde iletişim kurmayı reddetmesine de değindi; bu, SEC’in dijital varlık endüstrisine çok ihtiyaç duyulan netliği ve rehberliği sağlamayı yanlış yönlendirilmiş ve kasıtlı olarak reddetmesinin bir başka örneğidir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.