Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,001.27
+1948.2
Ethereum
$3,734.26
+51.87
Dogecoin
$0.16
0
Ripple
$0.53
0
Binance Coin
$600.46
+5.28
Litecoin
$84.50
+0.07
Monero
$141.57
+0.52
Cardano
$0.46
0

Notcoin’in Binance, OKX ve Bybit Listelemeleri ile Piyasa Çılgınlığı Ateşledi!

7

Önde gelen üç küresel kripto borsası olan Binance, OKX ve Bybit, kısa süre önce kendi platformlarında Notcoin (NOT) listelemesini duyurdu.

Notcoin, TON Blockchain Ekosistemini Geliştirecek mi?

OKX, TON sahiplerine NOT tokenleri karşılığında coinlerini stake etme imkanı sunacak yeni bir kripto projesini Jumpstart platformu aracılığıyla tanıtacak. Her katılımcı için 4.000 TON’luk bir stake limiti belirlendi ve staking süreci 13 Mayıs 2024, saat 06:00 UTC’de başlayacak.

Binance Launchpool, Notcoin’i 54. proje olarak duyurdu. Kullanıcılar, BNB ve FDUSD stake ederek farming yapabilecekler. Farming işlemi 13 Mayıs 2024, saat 00:00 UTC’de başlayacak.

Notcoin, TON Blockchain’deki bir topluluk tokeni olup, başlangıçta Telegram’daki viral bir dokun-kazan oyunundan popülerlik kazandı. Oyun, 35 milyon katılımcıya sahip ve kullanıcıları Web3 teknolojileriyle tanıştırdı.

Şu anda, Notcoin bir ekosistem oluşturma yolunda ilerliyor. Bu ekosistemin odak noktası, bir oyun platformu ve Web3 proje keşif araçlarını içeriyor.

Notcoin’in resmi lansman tarihi henüz açıklanmamış olsa da, CoinGecko ve CoinMarketCap’teki listelemeleri, lansmanın yakın olduğunu gösteriyor.

Bu gelişme, TON Blockchain’in yerel tokeni olan Toncoin’i olumlu yönde etkiledi. Toncoin’in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %16.61 artarak bu yazının yazıldığı sırada 6,90 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Notcoin’in beklenen lansmanıyla birlikte TON Blockchain, özellikle son zamanlarda ortaklık anlaşmalarıyla gündemde. Önemli gelişmeler arasında Pantera Capital’in yaptığı büyük yatırım da var. Miktar açıklanmasa da, Pantera Capital, bu yatırımın TON için en büyük olduğunu belirtti.

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, yakın tarihli bir blog yazısında, özellikle Telegram’ın kurucusu Pavel Durov ile yaptıkları görüşmelerin etkisiyle, blockchain’in dönüştürücü potansiyeli hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Morehead, Durov’un özgürlük ve şeffaflık ilkelerine olan bağlılığını vurgulayarak, Telegram platformunun ve TON Blockchain’in temel felsefesini övdü.

“Böylesine güçlü bir inanca sahip insanlarla ortak olmaktan onur duyuyoruz. Pantera kısa süre önce tarihinin en büyük yatırımını TON’a yaptı”

Pantera Capital’in ortaklarından Ryan Barney de düşüncelerini paylaştı. Ayrıca TON yatırımlarının gerekçesini açıkladı.

“Telegram, blockchain teknolojisini entegre eden bir topluluktur. Bu sadece daha kolay olmalı. 930 milyon kullanıcısına bir blockchain cüzdanı sunmaya başladılar,”

Kripto ve Web3 sektörleri, oyun temalı tokenlere artan ilgi gösteriyor. Örneğin, Binance’in katman-1 (L1) oyun blok zinciri Saga’nın yerel bir tokeni olan SAGA’yı listelemesi büyük ilgi gördü. Saga, Binance Launchpool’da piyasaya sürüldükten sonraki 24 saat içinde 13 milyar doların üzerinde BNB ve FDUSD stake edildiğini iddia etti.

Risk sermayesi de Web3 oyun nişini şekillendirmeye devam ediyor. Andreessen Horowitz gibi firmaların Web3 oyun projelerine yaptığı büyük yatırımlar, endüstrinin yenilenen ilgisini vurguluyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.