Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Kripto Yatırımcıları, Umudunu Kaybetmeli mi?

0

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son zirvesinin ardından yüzde 75 oranında bir düşüş yaşadı. Çok ciddi düşüşler yaşayan BTC, birçok yatırımcının isteklerinin aksine halen toparlanmayı başaramamış durumda.

Düşüşler her ne kadar yatırımcılara fon kaybı yaşatıyor olsa da, artık bazı hareketler sektörde var olan isimlerin umutlarını sömürmekte.

Bitcoin’in yukarı yönlü birkaç ufak hamlesinden umutlanıp, sert düşüş yaşamasının ardından tekrardan kayıp yaşayarak bu heyecanını ve umudunu kaybeden yatırımcılar, sektörden uzaklaşmaya devam ediyor.

Kripto para sektöründe her ne kadar “ayı sezonu sona erdi” demek için erken olsa da, dip noktaya çok yakın olduğumuzu hiçbir yatırımcının unutmaması gerek.

Bitcoin gökkuşağı grafiğine göre, BTC tarihin en büyük alım fırsatlarından bir tanesini vermeye devam ediyor . Bunca yıla rağmen halen başarılı bir şekilde çalışan bu grafik, yeni yükselişler öncesinde dip noktada olduğumuzu aktarıyor.

İşlem hacimlerine baktığımızda da kripto para sektörü dip noktalarda konumlanıyor. Balinaların dahi artık kripto para birimlerine karşı ilgisi kalmamış durumda.

Altcoin‘ler ise zirve seviyelerinden yüzde 95 oranında çöküş yaşadı. Bazı ürünler yüzde 99’a kadar değer kaybederek, yatırımcılarının çok sancılı bir ayı sezonu geçirmesine neden oldu.

Kripto para yatırımcıları, cüzdanlarında bulunan sermaye sıfırlanmadan umutlarını kaybetmemeli. Bu sektör her zaman “öldü” denilen noktadan devasa bir kalkış yaparak toparlanmıştır, yeri geldiğinde yine toparlanacaktır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.