Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,313.92
+43.58
Ethereum
$3,570.69
+2.79
Dogecoin
$0.13
-0
Ripple
$0.49
0
Binance Coin
$604.92
-1.33
Litecoin
$77.96
-1.74
Monero
$175.18
-0.06
Cardano
$0.41
-0

Uzmanlar İşte Bu Coinlerde Artış Bekliyor!

0

Kripto para piyasası, toplam market değeri olarak yaklaşık 1,18 trilyon dolardan 1,1 trilyon dolara düştüğü bir haftanın ardından geçtiğimiz günlerde yükselişe geçti. Bu hafif toparlanmayla birlikte, piyasa 1,123 trilyon dolara yükseldi ve bu oran, yılın başından bu yana %35,6’lık bir artışı temsil ediyor.

Genel piyasa çok pozitif seyretmiyor olsa da, son 24 saatte ortalamanın üzerinde kazançlar kaydeden bazı kripto paralar var. Bu makale, piyasaya sürüldüklerinde ve borsalarda listelendiklerinde istikrarlı bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olabilecek birkaç token hakkında olacak.

Stacks (STAX)

STAX, geçtiğimiz günlerde %24 gibi etkileyici bir artışla 0,942498 dolara yükseldi. Mevcut fiyatı aynı zamanda son 30 günde %215 arttığı anlamına geliyor ve grafiği şu anda çok güçlü bir ivme gösteriyor.

STAX, Bitcoin tabanlı akıllı sözleşmelere ve DApp’lere yeniden ilgi duyulması nedeniyle geçtiğimiz haftalarda yükseldi. Buna karşılık, Bitcoin blok zincirinde NFT’ler dağıtmak için bir protokol olan Ordinals’in piyasaya sürülmesinden kaynaklandı.

Bitcoin için en büyük ikinci katman ağı olan Stacks, Bitcoin tabanlı NFT’lerdeki büyümeden yararlanmak için son derece iyi bir konumda. BTC’nin en güçlü blok zinciri ağına sahip ekosistemdeki en zor para olmaya devam ettiği göz önüne alındığında, insanların Bitcoin tabanlı NFT’lere giderek daha fazla ilgi duymaya başladığı görülüyor, bu da Stacks ile ilgilenmek anlamına geliyor.

Bu nedenle, STAX önümüzdeki günlerde hafif bir düzeltme yapsa bile, yıl ilerledikçe daha fazla kazanç elde edebilir.

Neo (NEO)

12,10$ olan NEO, geçtiğimiz günlerde %7 ve geçtiğimiz haftalarda %27 arttı. Ayrıca, Hong Kong’un kripto para ticaretini ve satın alım işlemini yasallaştıracağı haberlerinin katkısıyla son 30 günde yaklaşık %50 arttı.

Kaynak: TradingView

NEO’nun 30 günlük hareket ortalaması da geçmişine göre pozitif görünüyor ve yeni bir orta veya daha uzun vadeli seviyeye doğru net bir kırılma sinyali veriyor. Aynı zamanda, RSI’ının yaklaşık 90’a düştükten sonra tekrar yükselmeye başlaması da cesaret verici.

Neo ayrıca, sabit bir toplam değere ve sağlıklı sayıda uygulamaya sahip, kendi başına yoğun birinci katman ağı. Bu nedenle, şu anda tartışmalı bir şekilde değerinin altında ve geçen yılki kayıplarını düzeltmesi bekleniyor.

Metropoly (METRO)

Yakın zamanda başlayan Metropoly’nin ön satışı, satışın bir sonraki aşamasına geçmeden önce merkezi olmayan emlak piyasasının 1 milyon dolara ulaşmasıyla birlikte şimdiden yarım milyon ABD dolarını aştı.

Metrpoloy, kullanıcıların NFT olarak gayrimenkul satın almalarını sağlar. Bireysel yatırımcılar için gayrimenkul yatırımını ne kadar erişilebilir kılacağının bir işareti olarak, alıcılar dünyanın herhangi bir yerinde olabilir, bankalara başvurmak zorunda kalmaz ve 100$ gibi düşük bir tutarla mülkün bir kısmını satın alabilir.

Bu, Metropoly’yi kripto para birimi ekosistemindeki en ilginç yeni Ethereum tabanlı platformlardan biri yapıyor. Ayrıca şu anda 0,0625 dolardan satılan 1 METRO token, erken yatırımcıların hala ucuza bir miktar satın alma şansı var.

C+Charge (CCHG) 

BNB Zinciri üzerinde çalışan C+Charge (CCHG), elektrikli araç şarj istasyonları için peer-to-peer bir ödeme ağıdır. Token arzında 1,7 milyon dolardan fazla toplayan şirket, araç sahipleri tarafından araçlarını şarj etmek için kendi ağında kullanılacak yerel CCHG seti ile karbon kredilerine erişimi demokratikleştirmek için blok zinciri ve kripto kullanmayı hedefliyor.

C+Charge, araçlarını istasyonlarında şarj ettikleri için kullanıcıları NFT tabanlı karbon kredileriyle ödüllendirecek ve insanları çevreci olmaya teşvik edecek. İlginç bir şekilde, son zamanlarda ön satışın her aşamasında satılmayan CCHG, tokenlerini yakmaya başladı. Bu da 1 milyarlık sabit arzının zaten düşüşte olduğu ve fiyata pozitif yansıyabileceği anlamına geliyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.